Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Itt a gyakorikérdéseken...

Itt a gyakorikérdéseken túlnyomórészt gazdagok, felsőbb rétegekben élő emberek írogatnak?

Figyelt kérdés
Megfigyelhető, hogy a válaszok túlnyomó többsége gyakorlatilag mindig a munkáltatók oldalára áll, a válaszolók nagy része semmibe veszi a munkavállalók érdekeit.A gyakori kérdésekre ezek alapján nem járnak kiszolgáltatott, szegény sorsú emberek, vagy mi az oka annak, hogy a válaszolók 80%-a a nagytőkés főnökök védelmére kel bármilyen kérdésben?

2020. febr. 22. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Hogyne persze. Két tárgyalás meg szerződéskötés között.
2020. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Erre csak azt tudom mondani, hogy a munkaszerződés és a munkajog véd attól, amit nem kell elviselned, amit viszont el kell, abban nem a főnök a hibás.


Nagyon sok ember itt hisztizik, aztán azt sem tudja, mit írt alá...

2020. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
12: Na igen. Általában a főnökszidó kérdéseknél, ha azt tanácsolják a kérdezőnek, hogy vegye elő és olvassa át a szerződését, az esetek 90%%-ában érdekesmód eltűnik, mint szürkeszamár a ködben.
2020. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért kelnek többen (sokszor én is) a munkáltató védelmére, mert sok kérdésnél egyértelmű, hogy a sértett munkavállaló a hunyó. Ő nem áll korrektül a munkahelyéhez, aztán meg jön hisztizni, panaszkodni (nem is igazán megoldást keresni). Na meg ugye itt van Balázska, aki mindig valami eszement baromságot talál ki, amivel egyértelműen a munkáltató ellen próbál hergelni.
2020. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

Igen az itteni válaszolók minden témában otthon vannak, tökéletes munkájuk, párkapcsolatuk van. Mikor nem volt munkám, írtam ki erről kérdést, hogy x hónapja nem találok munkàt. Erre szinte mindenki azt írta, hogy ők 2 héten belül talàltak és nem hiszik el amit írok. Érdekes, hogy csak nekem volt ez nehéz az egész országban. Ha leírom mennyi a fizetésem, egyből jönnek, hogy minimum nettó 500-at keresnek, tizenéves koruktól magukat tartják el, több diplomájuk van, sose segítették őket a szülők anyagilag, a sokadik drága kocsijukat veszik stb stb.

Akkor hol van az a sok ember aki tizenéves kocsikkal jár, minimálbért keres, hitele van és gondokkal küzdenek? Én is furcsának találom, hogy itt mindenki szuper ember és persze gazdag.

Borzasztó olvasni egy átlagembernek, mert tényleg a maradék életkedvet is elveszik ezzel a hazudozással.

2020. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Fenéket, csak unatkoznak. Meg hazudoznak. Ja, bocs, álmodozni jó...

Különben a Munkahelyi terror-oldalon is ugyanez van, ha már a munka-témánál tartunk.

2020. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!