Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakorikérdéseken miért...

Gyakorikérdéseken miért ennyire erkölcsösek az emberek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 3. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mirõl beszélsz? Sok baromságot lehet olvasni ezen az oldalon javarészt. Õrülj, ha egyáltalán vannak ilyen emberek is néha.
2019. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Például:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


"Hogy virtuális krvák.


Lehet máshogy is érvényesülni a világban. Nem nagyon tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy a prostitúció, vagy akár csak a magánéletünk kiteregetése legyen rá az egyetlen megoldás.


Valahogy a hajléktalansággal kapcsolatban is így érzek: nem tudom elképzelni, hogy valaha is odajussak. Mert nem másokra hárítom a saját életemmel kapcsolatos felelősséget, nem hibáztatom őket duzzogva az alacsony bérezés miatt, hanem elfogadom az éppen kínálkozó lehetőséget, és építkezem belőle.


Aki a testéből próbál megélni, az csalódni fog, mert szebb az sajnos nem lesz, új készségeket nem fog tanulni, aztán, ha már ráuntak a kiöregedett, szottyos testükre, már csak a megbotránkoztató fotóik miatt fognak róluk beszélni, egyébként az újoncok, a friss husi lesz a téma.


Az öncélú magamutogatás számomra a lélek megszégyenítése, meggyilkolása. Ha már azt mondjuk, a testünk egy templom."

2019. márc. 3. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
és akkor mi van? én sem mutogatnám magam. A legtöbb ember nem teszi.
2019. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen egyoldalú kérdésekkel nem lehet mit kezdeni. Mert az élet annyiszor bizonyítja hogy nem csak ez vagy csak az van. Hanem ez Is és az Is...
2019. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Erkölcsösek? Nézzél már bele a megcsalás rovatba...hány családos lépfélre..
2019. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk innen nézve az elég nagy baj ha az itteniek neked erkölcsösek... :D csak hogy trollkodjak, ha neked ez erkölcs ami itt megy ámblokk (!!!) akkor te mi vagy? :D
2019. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

“miért ennyire erkölcsösek”


Erre mégis milyen választ vársz? Erkölcsös valaki, mert olyan nevelést kapott, szigorú szülei voltak, más gyerekkora volt, mint neked, stb.. Ha meg feljön gyakorira, akkor mi van? Lekéne süllyedjen mások szintjére, vagy mi?

Õk is kéne kérdezgessék, hogy gyakorin miért ilyen erkölcstelenek az emberek?

2019. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
inkább tudálékosak az itt lévők meg álszentek
2019. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy nálam jóval idősebb pali írta, hogy erkölcsös csitri vagyok, csak mert nem akartam vele összejönni 16 éves létemre. Ő 40 volt csak úgy hozzátenném.
2019. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!