Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok akik vendéglátásban...

Lányok akik vendéglátásban dolgoznak, ti hogy adjátok tudtára egy srácnak azt, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Szóval nincs sok időtök rá mert ott a sor, a többi vásárló. Elő fordul, hogy próbálkoztok valamivel? Mi van akkor ha csak 1 esélyetek van mert nem biztos, hogy látjátok őt még egyszer.

2020. febr. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A mosoly és a kedves hangnem munka kellék. Soha senkire nem hajtottam rá melóban, nem azalatt a két perc alatt leszek szerelmes amíg felveszem a rendelést.
2020. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Neked a munkában profiként kell viselkedned, amibe semmi flört vagy 'tudtára adás' nem fér bele.
2020. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem beleférhet ennyi a munkába. Ha profi, ha nem.

A munkahelyén találkozik álltalában emberekkel, szóval miért ne találhatná meg akár ott az igazit?

Van hogy egy vendéglátós 24 órából 16-ot a munkahelyén van, így máskor nem lehet rá esély csak munka közben gyorsan. :)

2020. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Mindig a srácnak kell kezdeményezni és az nagyon gáz, amikor egy lány üldöz egy srácot vagy benyögi neki, hogy tetszik, hát az könnyű préda, olcsó menet, no tisztelet!


Te tiszteld magad már annyira és legyen önbecsülésed, hogy nem futsz srác után, mert kvának néznek majd és kihasználnak, ha látják, hogy könnyen kapható vagy!

2020. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
eddig minden srácnak feltűnt ha akartam tőle valamit és képes vokt kezdeményezni.
2020. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!