Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már veletek ilyen? Csak...

Volt már veletek ilyen? Csak szerintem szemétség?

Figyelt kérdés
Egy e.v.-nél dolgozom. Kiderült, hogy közel 1! évig feketén dolgoztam. Naná, hogy nem ez szerepelt a munkaszerződésben és nem is ebben egyeztünk meg. Tisztán emlékszem már a 2. Napon mondta, hogy be vagyok jelentve. Cse...tem azt az 1 évet úgy ahogy van. Megy a levesbe. Még ha jó lett volna a fizum lehet szemethunyok, de még az is egy nagy fos. Ti ebben a helyzetben mit csinálnátok? Jelenleg semmi bizonyíték nincs, hogy én ott dolgoztam.. Szerintem ennél még az is jobb ha a kollégák kezdenek ki vagy bármi.
2020. febr. 26. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelents be a NAVnál
2020. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem olvastad el a munkaszerződést?
2020. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam.
2020. febr. 26. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

"Kiderült, hogy közel 1! évig feketén dolgoztam. Naná, hogy nem ez szerepelt a munkaszerződésben és nem is ebben egyeztünk meg."

Magyarul nem az szerepelt a munkaszerződésben, hogy 1 évig feketén dolgozol, nem? A szerződést meg gondolom aláírtad.

2020. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott a bizonyíték, hogy ott dolgoztál.
2020. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van munkaszerződésed akkor van bizonyíték, ha nincs akkor meg te voltál a buta, hogy anélkül dolgoztál nekik.
2020. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!