Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezzel mi a célja a főnöknőnek?

Ezzel mi a célja a főnöknőnek?

Figyelt kérdés
Nem tudott ott lenni ma,mert valami váratlanul közbe jött.Amit megkell csinálni annsk a 75%-át tudom.Amit nem tudtam arra a részre ott volt egy kolléga aki viszont azonkívül semmi mást nem tud megcsinálni.A főnöknő kérte minden analízist küldjünk át neki viberen.Volt egy analízis amit nem annyira tudok mondta az szerinte nem jó majd a délutáni kolléganő megcsinálja azt a részt( egyébként elég jól megcsináltam) aki utána felhívott és mondta hívta a főnöknő hogy ha jön nézzen át még egy analízist amit egyébként a nő tőlem tanult meg...és nem egyszer csináltam amikor a főnöknő is ott volt.Azt hittem először a kolléganő filozofál aztán átgondoltam ő látatlanból nem tudta reggel milyen analízisek voltak.Lehet van amiben önállótlan vagyok de amit tudok csinálni abban magabiztos vagyok.Nem mondanám hogy bizalmatlan velem,a bankkártyáját is ideadta.Azt se mondom hogy mindent tudok, de a többiek se tudnak mindent.

2020. febr. 26. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan Balázska.
2020. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Mondanám, hogy értem, amit leírtál, de ezen az oldalon nem szokás kamuzni, úgyhogy nem értem. Pedig elég jól leírtad. Na de majd a délutános elmagyarázza.
2020. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Abban bízva, hogy magyar az anyanyelved, kérlek, próbáld meg most magyarul is leírni, hogy mi a problémád!
2020. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!