Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elhívjam a kolléganőmet vagy...

Elhívjam a kolléganőmet vagy inkább jegeljem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Pár hónapja dolgozom egy márkának, kereskedelemben. Ősszel kezdtem el ott dolgozni és mindenkivel nagyon jóban vagyok. Én egy másik osztályon dolgozom, mint a lány, de minden nap szinte összefutunk, a többiek közül ő azért sokkal közvetlenebb velem. Mindig kedvesen mosolyog rám, előre köszön, és nagyon jól érzem magam a közelében.

Tudom nem sokan fogjátok díjazni, amit most írok, de a horoszkóp szerint nem nagyon illünk össze. És ezt a messenger beszélgetésünk is valamelyest alátámasztja. Ha én kérdezek, akkor ő válaszol, kedves meg normális mennyiséget ír, de nem kérdez tőlem, nem érzem az érdeklődést. Lehetséges, hogy csak az online világ teszi ezt és ő nem az a facebookozós fajta?


Azért hívnám el valahova, mert egyébként tökre bejön nekem, nagyon vonzó meg szép, de félek, mi lesz, ha visszautasít vagy esetleg ő nem érez semmit. Ha pedig lenne valami, akkor az aggaszt, hogy a kollégák mit szólnak majd. Sok bántás ért életemben és hiába jó ez a közösség, nem tudtam levetkőzni, hogy adjak mások rosszindulatú véleményére.


Szerintetek mit kéne csinálnom?

Mindketten 22 évesek vagyunk.


22/F



2020. febr. 26. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan elhívnám a helyedben egy beszélgetésre. Ha elutasít, ne csinálj belőle problémát, hiszen lehet fiúja, vagy nem vagy annyira az esete, habár a leírtakból nem ezt következtetem, hiszen néha előre köszön, mosolyog (de ez félrevezető is lehet, de idővel kikristályosodik).

Ha nem akar találkozni, ne orrolj meg rá és ne érezd rosszul magad egy elutasítás miatt! Kellemetlen, de csak ketten tudtok róla. Ha összejöttök, akkor pedig ne tarts a pletykáktól, hanem élvezzétek egymás barátságát. Kajánul össze-összesúgók ne érdekeljenek és ne fantáziálj felette!

Ffi.

2020. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%
Jegeld, házinyúlra nem lövünk.
2020. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el 1 kávéra vagy munka időben a szünetben vagy valami másra és beszélgetés közben majd ki alakul.
2020. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!