Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha megbántott...

Mit lehet tenni, ha megbántottam egy kolléganőmet?

Figyelt kérdés

Együtt dolgozunk kb 3 éve, néha a szabadidőnkben is összejárunk, sok mindent megosztunk a másikkal, ma mégis megbántottam, mert hülye poénom volt, és eltúloztam, hogy leordított valakit

De tényleg nagyon rosszul esett neki

Egyébként sem tudok bocsánatot kérni, mert egy ilyen hiányos sz-r vagyok, de hiába próbáltam neki aranyosan mondani a többiek előtt is, hogy én csak vicceltem, és tényleg nagyon rossz poén volt, nem haragszik, nem durcizik rám, de tudom, hogy tényleg nagyon megbántottam, és rosszul esett neki, pedig ő nem ordibálós ember, és most a személyiségéről egy olyan kép jött neki vissza, mintha mégis...

Kihívni, kettesben, ugyan minek, úgyis azt mondja, hogy nem haragszik, de érzem rajta, hogy teljesen elszomorítottam, pedig ő mindig kedves velem


Vegyek neki csokit, rakjam a gépéhez? De ha a többiek bejönnek az irodába, akkor azok is látni fogják, plusz tutira felcsattan majd, hogy "Jéé, ez mi" és hiába lesz rajta egy kis szöveg, hogy tőlem neked és bocsánat, akkor már megint az egész iroda előtt fog játszódni a jelenet, és én azt nem akarom


Igen, most ez életem legnagyobb gondja


:/


Köszi

21L


2018. szept. 25. 20:55
 1/3 Juhász Molli válasza:
Figyelj először is kérj tőle bocsánatot és próbálj mindig a kedvében járni ha ez nem használ akkor pedig hagyd egy-két napot egyedül aztán ha megbékélt vidd el a kedvenc programjára. Vagyis én ezt csinálnám!!
2018. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

"Egyébként sem tudok bocsánatot kérni (...)"


Úgy érted "nem akarsz". Mert bocsánatot kérni mindenki tud. Még a némák is.

2018. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja nem haragszik és amúgy sem durcizik, már ne csinálj semmit. Ha még egyszer bocsáűnatot kérsz, az már túlzás (ewngem is zavar, amikor valaki ötvenszer egymás után bocsánatot kér és / vagy udvarol nekem) .


Viselkedj úgy ahogy eddig és 1-2 nap alatt feledésbe merül az egész, ha kedves és jófej leszel/maradsz vele.

2018. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!