Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni ebben az...

Mit lehet kezdeni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasòk!

A vèlemènyetekre lennèk kiváncsi.


Kòrhàzban dolgozom, egy nagyon jò csapattal vagyok, viszont a pletykàlás, mint gondolom más munkahelyen, itt is megy...


24 èves làny vagyok. Van egy fèrfi kollegàm, akivel jò kapcsolatot ápolok, viccelődünk, sokat beszèlünk a munkàban is, de nincs köztünk semmi ès nem is lesz. Viszont ezt a kolleganőm máshogy gondolja...


Ma együtt dolgoztunk a fèrfi kollegàmmal, illetve kolleganőmmel. Nekem nem volt jò kedvem, ìgy elvonultam. Mikor visszaèrtem, a kolleganőm kihìvott ès kb. tènykènt közölte, hogy biztos azèrt mentem ki, mert szerelmes vagyok a kollegámba, holott ez nem ìgy van...Mivel mindig együtt làt bennünket, azt hiszi, hogy több is van kettőnk között. Fèlreèrti a helyzetet.. Pròbàltam meggyőzni, hogy nem, ez nem ìgy van, de hiába, nem hitte el... ès ùgy fogalmazott, hogy mindenki tudja, tehát nem csak ő van meggyőzödve ròla...


Ezek után ùgy döntöttem, hogy inkàbb nem beszèlek a kollegàmmal, hogy ne legyek fèlreèrthető. Hiába nyitott felèm és hìvott ki, nem mentem vele. Aztán àt kellett mennem az irodàba. Kollegám pedig indulás előtt felhìvott, hogy mi ùjsàg, neki letelt a munka, de ha elindulok, megvár ès ez ìgy is törtènt. Ezt a telefonbeszélgetèst hallotta a kolleganőm is ès mesèltèk bent, hogy erre felpattant, hogy: "jò, mindegy, akkor várjad..."


Ez azèrt nehèz, mert nem szeretnèm, hogy bárki is olyat állìtana, ami egyàltalàn nem fedi a valòságot...


Valòban beszèltünk és viselkedtünk ùgy egymás társaságában, amiből le lehet vonni a következtetést, hogy együtt vagyunk, de ez nem igaz.


Nem szeretnèm se Őt, se magam kellemetlen helyzetbe hozni, viszont annak sem örülnèk, ha egy pletyka miatt el kellene távolodnunk egymástòl.


Szerintetek mit tegyek? A kolleganőm már elkönyvelte az àllìtását ès hamarosan tovàbb is adja... viszont ha ez kollegám fülèbe jut, fèlek, hogy befolyásolja az eddigi jò kapcsolatunkat..


2020. febr. 26. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit győzködöd? Egyáltalán mit számít, mit gondol? Ez a szint 14 évesen volt divat, nem 24, már ne ia haragudj.
2020. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Valòban beszèltünk és viselkedtünk ùgy egymás társaságában, amiből le lehet vonni a következtetést, hogy együtt vagyunk, de ez nem igaz."

Ilyenkor magadat is győzködöd? Az, hogy technikailag nem történt semmi (még), attól még mások számára is nyilvánvalóan van valami köztetek.

Ne foglalkozz a pletykákkal, ha a kollégádat zavarná ez, akkor nem viselkedne veled így.

2020. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!