Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fonokom normalis?

A fonokom normalis?

Figyelt kérdés

Reszletekbe nem mennek bele osszejovoben vagyunk, de meg semmi fizikalis nem tortent.


Lenyeg: elkezdett furan viselkedni pl latja h sms-t irok, odajon es latom h nezi h mit irok szoval letakarom a telefont es akkor rohogeve mondja h most miert takarom le, biztos rola irok, rola csak jot irhatok-mondom megis miert irnek rola, erre jon h o a wifirol ugyis latja hogy en miket irok (of korsz h nem) es mindezt igy rohogcselve, vicces hangnemben.


Tegnapelott latja hogy telefonalok es nagyban magyarazok es amikor magyarazok akkor mindig mutogatok a keszemmel es erre total ignoralja h telon vagyok idajon es elkezdi, h ez “jelbeszed” es megint rohogcsel mint valami ovodas.

Meg mindig a telon beszelek de valaszolok neki h nem jelbeszed, erre mondja h ez az egesz mutogatas olyan tipikusan europai.


Ma a Wc folyosojan ulok h tudjak privat beszelgetest folytatni, mindezt latja, bejon a folyosora (kulon ajto, szuk folyoso) es akkor rohogve kerdezi h miert itt ulok (LATJA) h telefonalok erre elkezd nekem franciaul beszelni en pedig beragtam h most mar megint minek kell beleszolni a beszelgetesembe, erre rohog es tovabb karattyol franciaul. Kozben az ismerosom a telo masik vegen, es kerdezem a fonokom h megis mit mondott meg ugy ez az egesz mi erre bemegy a wecere.


Az ismerosom a telon kerdezi h megis kivel beszelek mondom. “Csak egy kollegam” erre a wecerol kiszol h “csak egy kollega???”nekem viszont semmi kedvem nem volt ilyen klotyos proxy beszelgetest folytatni mikozben pisil Ugyhogy kijottem.


Utana a delutan nagy reszeben morci volt es nem szolt hozzam, szoval nap vegen elnezest kertem h csak kollegamank hivtak es nem a fonokomnek (jezusuristen most ennek mi a fontossaga egy ismerosnel, de mindegy) es mondta h o nem erti h miert a wc folyosojan gubbasztok-mondom mert sehol mashol nem tudok privat . Erre kozli h tudom e h a folyosoi kamera rogziti a hangot is?


Mondom mivaaaan?? Teljesen bepanikoltam erre mondja h mutat egy videot hanggal-erre mar majdnem elsirtam magam de kozli h csak viccelt, csak a recepcio vesz hangot. Olyan szinten rohogott h az hihetetlen mikozben ott alltam total panikban.


Kerdes: ez a magatartas normalis? Vagy valami megszallottsagnak tunik? Az egyik kollegaja es van allitva az Instagramomra, es mindennap jelenti neki ha posztoltam valamit-ez is full beteges szerintem, de mindegy.


Hulyen hangzik de egy kicsit ilyen poszessziv-obszesszivnek tunik srac de nem akarom tulreagalni.


Velemeny?


2020. febr. 26. 22:53
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szimplán retardált, nem kell ezt mélyebben diagnosztizálni.
2020. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es de ez a kovetes, kontrolallas, mas beszegetesebe valo beleszolas, Insta kovetes csak akkor Sztem nem normalis?
2020. febr. 26. 23:14
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi lenne, ha nem magánéletét elnel munkahelyen?
2020. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ugy erted hogyha szunetben nem telefonalnek? Merthogy ezek a hivasok mind a szunetemben tortentek.
2020. febr. 26. 23:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de az nem derült ki.

Nos, nem normális viseljedes

.

2020. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

A főnököd valószínűleg unatkozik és próbál bénán poénkodni. Esetleg bejössz neki.

(Az egész szöveg alapján szerintem simán összeillenétek.)

2020. febr. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a privatszféra teljes megsértése amit csinal.

Ilyen magatartas max a pàrunktol csaladtol baratoktol fogadhato el es kollegatol fönöktöl nem.


Nekem volt egy(amugy nem egy) olyan fönököm aki a facem csekkolta mindig, meg neki allt szàmonkerni az ismeröseimröl hogy ezt azt honnan ismerek, beleszolt abba szerinte kikkel nem tanacsos baratkoznom aztan beallitottam ugy az adatlapom hogy nem latjak az ismeröseim, masnap eget verö balhét csinàlt, masik fönököt mikor megtudtam hogy cskkolja, letiltottam ugy hogy nem is volt ismerösöm, igy nem lathatta az adatlapom, ö is neki àllt masnap balhezni de még jelszo feltöréssel is probalkozott.


Mindez jogtalan csak nem jelenthetö nem foglalkoznak ezzel a munkaügyi birosag sztem de en voltam felmondas elött tanacsert es olyanokat mondtak hogy ràutalo magatartast tanusit amivel pszichesen terrorizal vagy valami ilyen keretek közt kellett volna megfogalmazni a dolgot ha ebböl feljelentes lesz mert amugy nyomulni is kezdett mindkettö es mivel en nem hagytam magam, totàl bedühödtek. Mindkettö kapuzàràsos vén ..sz volt.

2020. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Írtad az elején hogy összejövőben vagytok. Szerintem még most, időben hagyj fel ezzel, ne akarj magadnak egy ilyen párt, akár főnököd, akár nem. Ez beteges, már most ellenőrizget mikor kivel mit hogyan csinálsz.
2020. febr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Parkapcsolatban ellehetetlenitene mindig magyarazkodnal a krealt dolgai miatt valoban. Es ki is rugna ill azzal vissza is élne hogy hatalma van fölötted ahogy azzal mar most is visszaél mert szivat
2020. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Zsák a foltját megtalálta 😂
2020. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!