Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fonokom normalis?

A fonokom normalis?

Figyelt kérdés

Reszletekbe nem mennek bele osszejovoben vagyunk, de meg semmi fizikalis nem tortent.


Lenyeg: elkezdett furan viselkedni pl latja h sms-t irok, odajon es latom h nezi h mit irok szoval letakarom a telefont es akkor rohogeve mondja h most miert takarom le, biztos rola irok, rola csak jot irhatok-mondom megis miert irnek rola, erre jon h o a wifirol ugyis latja hogy en miket irok (of korsz h nem) es mindezt igy rohogcselve, vicces hangnemben.


Tegnapelott latja hogy telefonalok es nagyban magyarazok es amikor magyarazok akkor mindig mutogatok a keszemmel es erre total ignoralja h telon vagyok idajon es elkezdi, h ez “jelbeszed” es megint rohogcsel mint valami ovodas.

Meg mindig a telon beszelek de valaszolok neki h nem jelbeszed, erre mondja h ez az egesz mutogatas olyan tipikusan europai.


Ma a Wc folyosojan ulok h tudjak privat beszelgetest folytatni, mindezt latja, bejon a folyosora (kulon ajto, szuk folyoso) es akkor rohogve kerdezi h miert itt ulok (LATJA) h telefonalok erre elkezd nekem franciaul beszelni en pedig beragtam h most mar megint minek kell beleszolni a beszelgetesembe, erre rohog es tovabb karattyol franciaul. Kozben az ismerosom a telo masik vegen, es kerdezem a fonokom h megis mit mondott meg ugy ez az egesz mi erre bemegy a wecere.


Az ismerosom a telon kerdezi h megis kivel beszelek mondom. “Csak egy kollegam” erre a wecerol kiszol h “csak egy kollega???”nekem viszont semmi kedvem nem volt ilyen klotyos proxy beszelgetest folytatni mikozben pisil Ugyhogy kijottem.


Utana a delutan nagy reszeben morci volt es nem szolt hozzam, szoval nap vegen elnezest kertem h csak kollegamank hivtak es nem a fonokomnek (jezusuristen most ennek mi a fontossaga egy ismerosnel, de mindegy) es mondta h o nem erti h miert a wc folyosojan gubbasztok-mondom mert sehol mashol nem tudok privat . Erre kozli h tudom e h a folyosoi kamera rogziti a hangot is?


Mondom mivaaaan?? Teljesen bepanikoltam erre mondja h mutat egy videot hanggal-erre mar majdnem elsirtam magam de kozli h csak viccelt, csak a recepcio vesz hangot. Olyan szinten rohogott h az hihetetlen mikozben ott alltam total panikban.


Kerdes: ez a magatartas normalis? Vagy valami megszallottsagnak tunik? Az egyik kollegaja es van allitva az Instagramomra, es mindennap jelenti neki ha posztoltam valamit-ez is full beteges szerintem, de mindegy.


Hulyen hangzik de egy kicsit ilyen poszessziv-obszesszivnek tunik srac de nem akarom tulreagalni.


Velemeny?


2020. febr. 26. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Tökre összeilletek. Amúgy nem tudom gondoltál e már arra, hogy a munkahelyen esetleg dolgozz és ne elbújva telefonozz az ismiddel?:) Vagy nem tudom hogy mondjam, hogy megértsd, de szerintem egy komolyabb munkahelyen nincs helye ennek. Telcsizni otthon kell.
2020. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
De okosak vagytok komolyan. Szünetben telefonált. Leírta, csak meg kéne tanulnotok olvasni.
2020. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
De ráérhettek ti bent a munkahelyen. Szerintem sok ember( én is) örülök, ha van időm enni szünetben, nemhogy még telefonálgatni. A főnököd jogosan akadt ki, a főnök az főnök marad, akkor is ha "jóban vagytok". Nem szabad elfelejteni, hogy ő a feletesed, a tiszteletet meg kell adni, bár ahogy elnézlek valami 20 éves kis suhanc lehetsz. Több alázatot kellene tanusítanod. Egyszer még kifognak rúgni.
2020. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondold túl,csak viccelődni próbál,és elég hülyén csinálja.A munkásnak általában mindig fura közvetlenül beszélni/poénkodni a főnökkel
2020. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13 as en egy 38 eves “suhanc “ vagyok es nem akadt ki egyaltalan hanem mindezt rohogcselve csinalja. Eddig 3 szor mondtam fel tehat en innen akkor megyek el amikor en akarok.
2020. febr. 28. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!