Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkat vegezhetek...

Milyen munkat vegezhetek nyelv tudás nelkul nemetben?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni nemetbe vagy ausztriaba egy jobb munka reményében,milyen munkakat csinaltatok ott ti? Es milyeneket lehet meg? Valami ugyintezot ismertek? Ami megbizhato es nem huz le? Tenyleg orulnek ha kimehetnek es dolgozhatnak penzert es nem a semmiert, köszönöm elore is.

2020. márc. 1. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Mintha azon hupákoltál volna, hogy nem akarsz nyelvet tanulni, mert nincs rá időd, akkor most mivan? 😃

2020. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Facebook-on lépje be a Németországi magyarok és az Ausztriai magyarok csoportba, vannak munkalehetőséges csoportok is.

Egyébként tényleg tanulj meg németül, legalább alap szinten. Segítek neked:


Montag = Hétfő

Dienstag = Kedd

Mittwoch = Szerda

Donnerstag = Csütörtök

Freitag = Péntek

Samstag = Szombat

Sonntag = Vasárnap


Na már tudod is a napokat, csak így tovább. :-)

2020. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Betanított munka, abból is a legalja: takarítás, vágóhíd, csatornázási művek, építkezésen lapátolni, talicskázni.
2020. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudas nelkul jottem ki osztrak hotelbe takaritonak, az otthoni fizum tobb mint duplajat kapom, evente 2x duplafizu, heti 40 ora, munkaido utan nem zaklat senki,es mivel kosztkvartelyos nem kell semmire koltenem. Azota persze ramragadt a nemet.
2020. márc. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 oszd mar meg legyszi, hogy sikerult, mert engem is erdekelne a dolog nyelvtudas nelkul
2020. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Rokon középkorú nő ment ki Németországba két éve nyelvtudás nélkül, ő egy fehérje feldolgozóban van. (Azt mondja, azt a munkát még az alja német sem csinálja meg, szóval... De nem kell hozzá nyelvet tudni.)
2020. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

És ha bármi probléma van, akkor nem tud szólni, és szív mint a torkos borz.... :-s


A saját alapvető érdekeit sem tudja képviselni nyelvtudás hiányában.

2020. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A 14-es vagyok. Úgy sikerült, hogy nem vagyok életképtelen. Most erre mit mondjak? Álláshirdetös weboldalon találtam, küldtem nekik egy angol nyelvü emailt és két nappal késöbb kezdtem is. Abszolut semmi gondjuk nem volt azzal, hogy nem tudok németül, bár én mondtam nekik, h csak németül beszéljenek velem, mert meg akarom a nyelvet tanulni. Egy év után megtanultam annyira, hogy ha odafigyelek megértem a nyelvjárásukat is. Velem persze hochdeutschul beszélnek. Munkahelyi gond eddig nem volt, ez nem Magyarország
2020. márc. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!