Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen munkahelyen beszélgetni, "konzumálni"?

Figyelt kérdés

A főnökkel együtt dolgozunk.mindig van valami témája, kérdése(nem munkaügyi, hanem csak úgy beszélgetni).kollegák egymással nem beszélgethetnek, csak ha ő is jelen van.kb mint az iskolában dolgozatírásnál.


Ha nem beszélgetek, azthiszi valami bajom van, vagy rosszban sántikálok, vagy magára veszi, meg stb., mindenképpen neki gyanús a nagy semmi is..



Én meg max a kollégákkal beszélgetnék mert pl egyikükkel "egyformák"is vagyunk vagy "egy cipőben járunk" viszont munkaidőn kivül nem találkozunk.nem szabad vele beszélgetnem.szünetben sem..max olyat amit a főnök is hallhat.


De nekem az is kín ha pl mellém oszzanak be másik kollegát, az meg el kezd erőlködni valami témával, vagy poénnal, hogy mégse némán dolgozzunk egymás mellett.


Engem ez az egész úgy fáraszt. Gyűlölöm azt is hogy rádiót kell hallgatni, meg egy rakás felesleges infot a főnöktől, meg válaszolgatni a rólam feltett kérdéseire.


Én csak a munkámat akarom végezni. Konzumálás nincs a munkarendemben, nem is fizetik ki. Külföldön ez napi fix 10 ezer Ft plusz a jatt. (Barinőm kint konzumcsaj, csak beszélgetnie kell meg inni, napi 50 eur a fixe..)


2016. aug. 23. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el nekik is. Ennyit tehetsz.
2016. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hiába mondom hogy nekem nncs kedvem beszélgetni!

A következő kérdés lenne hogy mi a baj.

Ha mondom semmi, akkor meg magára veszi hogy nem tisztelném, vagy utálom és azért. Stb

2016. aug. 23. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, ha ebből nem értenek, hagyd ott őket!
2016. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval mindenképpen többet lát mindenbe.
2016. aug. 23. 13:53
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értenek:(

Keresek másik állásokat, ki tudja mikor lesz...

2016. aug. 23. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az igazi profik azt csinálják, hogy az ilyen embereknek mindig hamis történeteket mesélnek, akár minden nap. Ez le fogja foglalni a figyelmüket.
2016. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha, jaa, nemtom, talán..hümm, ennyiket mondj ne többet és akkor békénhagynak.
2016. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te véletlenül nem egy fiatal, kellemes külsejű nő vagy, a főnököd pedig nem egy idősödő, elvált vagy válófélben lévő férfi? Olyan tipikus a leírásod :D
2016. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!