Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a munkahelye...

Mi a véleményetek a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Havi 240 óra hétvégén 24-es,de olyan szinten nem kell csinálni semit hogy kínomban már szuper máriózok. Fizetés 250 000 forint fixen. Ti csinálnátok?
2020. márc. 8. 05:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Az lenne gáz ha kínodban dolgoznod kellene.
2020. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)
2020. márc. 8. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy tetszhalotti állapot. Amennyiben nincs igényed a fejlődésre és szereted az időnként kínosan stabil dolgokat, akkor neked való ez az állás. Minden más esetben rosszul jöhetsz ki ebből. A 240 óra azt jelenti, hogy nem marad túl sok időd magán-, illetve társasági életre. Elsuhan melletted az élet érzelem, tartalom, értelem nélkül, aztán amire stabillá érik benned a változtatás gondolata, addigra késő lesz. Nem lesz családod, barátod, ismeretségeid felületessé válnak és vélhetően a Mariot is meg fogod unni. Ez abba az irányba mutat, hogy végzetesen antiszociálissá formálódhatsz, - stb., stb.. Hogy értsd: amire abba a korba érsz, hogy gondoskodni is kellene rólad, - mert te erre képtelenné válsz, - nem lesz senki körülötted, aki adhatna egy pohár vizet. Félretett pénzből fogadhatsz esetleg egy bejáró / ápoló státuszú munkaerőt...
2020. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg addigra már nem fogok élni.
2020. márc. 8. 09:52
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ez egy álommeló lenne. Csinálhatnám munkaidőben a játékaimat, nézhetném a megkezdett sorozataimat, amire most a munka miatt nincs időm. És még ezért fizetnének is annyit, amennyit most sehol sem kapok. Nekem igy a megmaradt szabadidőm bőven elég lenne a szociális életemre. Nincs hely véletlenül? :)
2020. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 8 órában csináltam, de rossz volt.

2-3 óra alatt végeztem a munkával és unatkoztam.

Most olyan munkahelyen vagyok ahol van munka és hamar elrepül az idő.

2020. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
szörnyű lenne számomra.. már csak a 240 bent töltött óra miatt is.. na meg ez 1000Ft-os nevetséges órabér.. oké nem csinálsz érte semmit, de akkor is.
2020. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem rossz, de lehetne jobb is. Mint peldaul az enyem.

Ugyanennyi penzert csak havi 168 orat unatkozok. Igy marad ido masra is.

2020. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát még ha be is lennél jelentve. Gondolom, biztiőr vagy.
2020. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentve. De nem is Magyarországon vagyok.
2020. márc. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!