Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg szemtelenség lenne...

Tényleg szemtelenség lenne hogy kicsit erélyesebben rákérdeztem a főnöknőnėl az elmaradt fizetésre és egyéb költségekre?

Figyelt kérdés
Nem érzem annak.Tamadonak se éreztem magam ő utána mondta neki is lekellene támadni valakit aki tartozik neki ahogy ő is lelett támadva...Lehetséges, hogy volt a hangomban egy kis szemrehányás mivel ígérte fizeti az utat és jó ideig semmi se volt belőle így kénytelen voltam figyelmeztetni.Az eredmény azonnal megkaptam a fél útiköltséget meg 4-5nap múlva az elmaradt fizetést.Egyėbkėnt jól kijövünk egymással,de már nagyon meguntam a süketelést,hallgatast így is vannak még elmaradásai.

2020. márc. 8. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Miért lenne szemtelenség elkérned azt ami jár neked, amit magától kellett volna odaadnia?

Az a szemtelenség, hogy kunyerálnod kell azért amit alapból automatikusan meg kellene kapnod.

2020. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Minden nap van valami elmaradott fizetéssel kapcsolatos kérdés. Balázs te vagy az? Esetleg Obi?
2020. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a kunyerálás tényleg rossz...és amikor a menedzsernő szépen kért az útra pénzt pofákat vágott be meg azt mondta neki úgyis elkell majd,hogy számoljon vele.Ezért is léptem fel kicsit másként de nem támadtam csak ez az egész forrongott bennem.Nem tehetek róla ha neki nehéz, nekem is az...teljesen felborítja a költségvetésemet számításaimat.
2020. márc. 8. 07:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig ott dolgozol?


Havonta, fizetéskor felteszed ugyanazt a kérdést.


NEM, nem "szemtelenség" elkérni az ami jár. Szemtelenség és a hatályban levö munkajogi törvények értelmében jogtalan folyó hó 10.-ig nem kifizetni a béreket.


Köteles 10.-ig utalni a TELJES fizetésed.


Nem hiszem el, hogy valaki annyira életképtelen lenne ezt megérteni és a főnöke tudomására hozni. Most Rád gondoltam Kérdező.

2020. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Igem, szemtelenség. Örülj, hogy ott dolgozhatsz! Igazából neked kellene fizetni nekik hálából, hogy van munkád.
2020. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Jogosan kéred a neked járót, ami papíron is fel van tűntetve.

A főnök dolgai közé tartozik, hogy tisztességesen kifizesse a keze alatt dolgozókat.


Nálam pl a kis csapatom elég vegyes társaság.

Valakinek van papírja arról amihez ért s felvettem, valakinek csak 8 álltalános.


Viszont elismerem a mihez értését és jutalomként megkapja a plusz annyit, mint a többi.

Eleinte saját keretből álltam.


Volt hogy elfelejtettem, de mondtam is szóljon rám.

Engem nem zavart az, hogy szól.

Megdolgozott érte, én pedig megígértem.


Egyik ismerősömtől is hallom úgy kell kuncsorognia a fizuját...

A főnökének meg nem tetszik.


Bementem hozzá, amelyik nap megkapta a bérjegyzéket... és felszólaltunk, hogy 2020-ban baromira nem annyi járna neki.


Könyvelő nem tud számolni óras számot ...

+Pár dolgot elírt...


Mivel fiatal azt hiszik hüIye is.


Az ígéreti dolgokra NE alapozz, legyen papír róla, ha megbízhatatlan a felettes/főnök.

2020. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főnöknél érdemes lerendezni, mert attól, hogy naponta kiírod ide, nem fog megoldódni.
2020. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

# 2 ez a magyar valóság. még vanak többen is.

én is jártam így sak nem tettem fel róla kérdést.

2020. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!