Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ilyen hülyék a pizzafu...

Tényleg ilyen hülyék a pizzafutárok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy iszonyat ostobák és bunkók. Valamelyik nap rendeltem pizzát, 57 percet vártam rá (20 helyett), a 36. percben hallottam lent valakit kiabálni, hogy "Ki rendelt pizzát?!" Gondoltam, biztos nem ez az a pizzafutár, aki nekem fogja hozni. Aztán vártam, és ajdnem egy órába telt, míg ide talált. Ugyanaz volt, aki kiabált, és még várta a borravalót is, amit nem adtam. Odaírtam minden információt, még az ajtóm számát is. Egyébként a blokkon van, amit oda kell adnia, annyi esze sincs, hogy megnézze?


Előtte való alkalommal nekem kellett az utcára kimenni, mert a másik se talált ide, 4 órát vártam a pizzára és még nekiállt pattogni, hogy nem akarom kifizetni (mert azt hiszem, 1 óra után nem kell). Annyi eszük sincs, hogy a blokkot elolvasság, hogy hova kell jönni?


Nálatok is ilyen buták?



2017. márc. 30. 17:05
1 2
 1/18 Carragher_x ***** válasza:
81%

Butaságról beszélsz, miközben a kiszállítási időért egy az egyben a futárt okolod.:)

Amúgy ha ennyire nem talál oda senki, akkor occam borotvája alapján nem ők a hülyék, hanem vagy te nem írod le normálisan hová kell menni vagy vmi eldugott és/vagy jelöletlen helyre rendelsz.

2017. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Miért szerinted ki megy el pizzafutárnak?


Akit a 10. munkahelyről is kirúgtak, mert arra nem volt képes hogy X munkahelyen a virágokat megöntözze.

2017. márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Olyat még nem hallottam, hogy bármilyen futár lenn állna és kiabálna fél órát, miközben oda is vihetné az ajtóhoz és odaadhatná a kaját. Nincs is értelme. Valószínűleg nem lehet odatalálni a lakásodhoz vagy rosszul mondod a címet. És miért kellett 4 órát várnod? Nem telefonáltál, hogy merre járnak?
2017. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Elég furcsa, hogy egy pizzafutár sem talál oda, nem lehet, hogy eldugott helyen van a lakásod/nehéz odatalálni/rosszul írod le a megközelíthetőségét?

Arról még nem hallottam, hogy 1 óra után ne kéne kifizetni a pizzát, ez a pizzéria sajátossága lehet. Mi ahonnan rendelni szoktunk, ott az van feltüntetve, hogy max. 90 perc a kiszállítási idő.

Szerintem érdemesebb lenne másik helyről rendelned, ha ekkorát csalódtál bennük. Mi is régen mindig egy helyről rendeltünk, a vége felé hol a plusz feltétet hagyták le, de kifizettették, volt hogy megrendeltük 6-kor és 11-re hozták ki melegen (ekkor érdeklődtünk és a sok megrendelésre fogták), olyan is volt, hogy 1 óra alatt hozták ki, de tök hideg volt. Érdemes másik helyről rendelni, nem feltétlenül a pizzafutár a hibás, de az tény, hogy gyakran azok mennek pizzafutárnak, akik máshova nem kellenek.

2017. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A hely, ahonnan rendelünk, normális, kedves futárokat alkalmaz...
2017. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy egy pizzafutár se talál ide? Kőrösi Csoma Sándor út, teljesen egyértelmű a házszám is. Ez csak néhány ostoba ember, egyébként ide szoktak találni, csak baromi idegesítő a bunkózás, hogy még nekik áll feljebb.
2017. márc. 30. 19:20
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan rendelsz, de engem mindig megcsörgetnek amikor ideérnek. Ilyenkor kimegyek a ház elé.
2017. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
nyugi
2017. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elolvasság? Hmmm... Nem csak a pizzafutárok buták..
2017. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

„hallottam lent valakit kiabálni, hogy "Ki rendelt pizzát?!" Gondoltam, biztos nem ez az a pizzafutár, aki nekem fogja hozni.”

„még nekiállt pattogni, hogy nem akarom kifizetni (mert azt hiszem, 1 óra után nem kell).”

Szóval a futárok ostobák és bunkók. Aha. Te viszont okos vagy és korrekt…

Ja, nem…

2017. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!