Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti egy diktátor fönöknek...

Ti egy diktátor fönöknek akinek nagyon fontos a pénz és hajcsár típus hogyan magyarázzátok el, hogy lázas betegen othon akartok maradni pár napot?

Figyelt kérdés
Mert hiába mondtam beteg vagyok azzal jött adtol még van kezem lábam, és tudok menni dolgozni mert most kit tegyen be helyettem? És ma este se akarok menni dolgozni dokinál voltam és nem tudom hogy mit mondjak hogy magyarázzam meg egy hajcsárnak hogy szarul vagyok kiakarom magam pihenni. Ti ezt hogy oldjátok meg ha ilyen a főnökötök?

2020. márc. 12. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem merek a reakciója miatt szólni" - ez komoly? Legyél már felnőtt végre, beteg vagy, lehet, hogy fertőzöl, most komolyan így akarsz bemenni a munkahelyedre?

Ha a szäros állásodat félted is, legyen már benned annyi, hogy a többiekre való tekintettel otthon maradsz!

Egyébként sem támogatom, hogy ilyen sz.aralak kretén főnököknek fejet hajtsunk. Itt az ideje már rég, hogy a munkavállalók kiálljanak magukért és leállítsák a szarjankó feletteseiket. Ha nem teszik meg, soha nem lesz változás.

Egyébként pedig nem igaz, hogy nehéz állást találni, most kb. a legnagyobb munkaerőhiány.

2020. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Bele se mentem volna olyanba hogy tudja a magànszàmom vagy munkan kivül is elerjen.

Es csak siman leadtam volna a papirom a berszamfejtöknek hogy x.naptol tappenz.

Ezt igy egy mondattal közöltem is volna a fönökkel. Semmikepp nem magyarazkodtam volna. Max ismetelgetem mint a papagaj. X.naptol tappenz. De x.naptol en tappenzen vagyok. Jo rendben csak x naptol tappenz.

Semmi mast nem szabad mindani mert a fogàst keresik csak.

2020. márc. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, telefon lenémít. Ha főnök hív, ne vedd fel.

Az, hogy kit rakjon a helyedre, miért a te dolgod? Nem ő a főnök? Akkor intézze el ő.

2020. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként miért rúgna ki? Ha pár nap betegség alatt nem tudja megoldani a helyettesítésed, ha kirúg, akkor hogyan oldja meg? Mire keres embert, betanítja stb. addig mit csinál?

Ne hagyd magad zsarolni!

2020. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg, melyik a jobb. Egy beteg embert hiányolni, vagy a fel bagazst, miután végig fertőzés őket.
2020. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!