Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mindig én szívok a...

Miért mindig én szívok a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom ,brutális a forgalom a karácsony előtti ehhez képest lóf.. Volt.

Ezért nem dijazom az iskola bezárást sem... tanároknak óvónőknek Hawaii ( tudom lepontoznak érte ) ,aki bolti eladó vagy gyári dolgozó az meg pusztuljon el.


Egységes karantén kellene vagy akkor semmilyen!



2020. márc. 15. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:

És igen jobb hogy kiírtam mert az az ember aki beteget ápol vagy pénztárban áll vagy épp a gyárban csomagol terméket az nem ér semmit csak a tanárok óvónők ?

Nem emberséges. Felsőfokú végzettség közül is van jópár ami nem végezhető otthonrol.

2020. márc. 15. 14:13
 12/79 A kérdező kommentje:
Irigykedem mert vannak akiket megkimelnek direktben, minket meg nem véd semmi és senki!
2020. márc. 15. 14:14
 13/79 anonim ***** válasza:
97%

Ebböl is látszik, hogy halvány elépzelésed sincs semmiröl!

A tanároknak legalább annyi, ha nem több munkája van, ha nem bezárták az iskolákat, mert meg kell szervezni a távoktatást, meg a gyerekek ellenörzését, ami sokszoros energiabefektetés, mint a normál tanítás, ami szintén nem leányálom!

2020. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:

Nem a munkájukat szóltam le ezzel hanem igazságtalan a helyzet!

Ők védve vannak más meg mehet ....

2020. márc. 15. 14:17
 15/79 anonim ***** válasza:
96%

600 kg sonkával készültem husvétra, ami az egész éves termelésem 90%-a kb..(hentes vagyok)

Erre bezártak a piacok ahol árultam volna..számolja ki aki akarja hogy ez mekkora cumi. Nem csak te szívsz nyugi

2020. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:
Uhh 😞 az sem piti...sajnálom.
2020. márc. 15. 14:21
 17/79 A kérdező kommentje:

A mocskolódó privát levélre pedig :

Nem arra akartam ezt kielezni hogy jaj akkor tanultál volna tanárnak ?

Nem a szakma vagy végzettsége a lényeg nem értitek???!

hanem hogy egységesen meg kellene védeni azokat az embereket is akik máshol dolgoznak !!!

2020. márc. 15. 14:21
 18/79 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező te nem vagy százas. Jobb is hogy az eladóskodásnál nem találtál értelmesebb szakmát mert gondok vannak a fejedben.

Leírod hogy irigykedsz :D Akkor miért nem lettél tanár vagy óvónő? Most otthon ülhetnél ... huu de jó lenne hiszen veled is kivételeznének!

2020. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

Az elobb irtam le :nem a szakmára vagy végzettségre ki élezve !!

Hanem hogy minden embert egységesen meg kellene védeni!!

Vagy aki elado ,ápolónő ,mozdonyvezető akármi..az nem ugyanolyan ember ?????

2020. márc. 15. 14:24
 20/79 anonim ***** válasza:
76%
Az életben vannak olyan helyzetek, ahol te előnytelen helyzetbe kerülsz másokkal szemben. Ezt el kell fogadni. Példának azt hozom fel, hogy csóró volt a család, másnak volt rendes ruhája, de ez van. Nem tudsz rajta változtatni. Inkább örülj, hogy még bemehetsz, mert ez vis major helyzet és nem kapnàl semmi pénzt.
2020. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!