Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mindig én szívok a...

Miért mindig én szívok a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom ,brutális a forgalom a karácsony előtti ehhez képest lóf.. Volt.

Ezért nem dijazom az iskola bezárást sem... tanároknak óvónőknek Hawaii ( tudom lepontoznak érte ) ,aki bolti eladó vagy gyári dolgozó az meg pusztuljon el.


Egységes karantén kellene vagy akkor semmilyen!



2020. márc. 15. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötelező dolgozni.
2020. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:

Persze de Csak ezek az emberek kapnak igyis alapbért.

Én ha nem mennék be akkor azt mondaná a főnök, jó akkor péntektől már nem is kell jönnöd mehetsz a papírjaidért.

Munka a miénk is ám!

2020. márc. 15. 13:56
 3/79 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos van ilyen munkakör ahol kikell szolgálni az embereket.
2020. márc. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
42%

És az egészségügyi dolgozók, nekik mennyi dolguk van.

Én is az vagyok csak épp gyeden, így nem fognak behívni sem, hát nekem is tényleg az a problémám, hogy ovi helyett mit lehet csinálni ami nem játszótér, játszóház, bolt, mert szét lesz szedve a lakás.


Ha senki nem dolgozna akkor utána mekkora válság lenne?

Előbb-utóbb mindenki megveszi a lisztjeit, utána csak kisebb lesz a forgalom.

2020. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
70%

Szó szerint ugyanezt leírtad az alattad lévő kérdés alá:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Most jobban érzed magad?

2020. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
14%

Abszolút igaza van. Egységes karantén kellene.

Nem igazságos, hogy valakinek kötelező bemenni dolgozni, míg másoknak nem.

2020. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt, ha boltban dolgozol, akkor valamilyen szinten a te hibád, hogy nem tanultál eleget, és csak ilyen munkát tudsz végezni.


Másrészt, hogy nem díjazod, hogy a tanintézmények (ahol gyakran 1000 fő feletti a létszám) bezárjanak felelőtlenségre és rosszindulatra vall.


Harmadrészt, a tanároknak nem hawaii. Középiskolás vagyok, és messengeres csoportban tárgyaljuk rengeteg tanárral, hogy-hogyan is lehetne órát tartani. Van aki skypen töri a fejét, van aki facebook live-ban. Tehát munkájuk ugyaúgy lesz.


Negyedrészt, kérdezőt nem tudunk lepontozni - sajnos vagy nem sajnos.


Egységes karantén? Mindenki maradjon otthon és a katonaság biztosítsa az ehetetlen élelmet? Vagy ugyanúgy mindeki menjen munkába? Mit akarsz? Vírus van, világjárvány DE az élet nem állhat meg.


És nem csak te szívsz, hanem szinte mindenki. Még én is diákként... ha órán elmagyarázva nem értem az anyagot, akkor leírva, üzenetbe átküldve hogy értsem?

Azok a tanáraim, akiknek nincs otthon laptopja szintén szív, mert be kell menjen a suliba - ahogy az igazgató is.

És még sorolhatnám... de lényeg, hogy sokan szívnak, nem csak te.

2020. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
37%

Az kellene, hogy mindenki otthon maradhasson, csak boltba, gyógyszertárba kelljen mennie, de mindenki kapjon legalább egy minimális összeget.

De persze ez esélytelen.

2020. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

Nekem a munkammal nincs bajom, ha már a tanulásra célozták.

Van érettségim és két szakmám.


De mindig a kivételezés megy és rosszul esik.Tudom aki ápolónő annak Mèg rosszabb az is igaz. Csak ránk senki nem gondol!

2020. márc. 15. 14:09
 10/79 anonim ***** válasza:
52%

Milyen kivételezés? Hisztizel mint valami 5 éves aki nem akar oviba menni. Szánalmas vagy. Miért nem tanultál mást, és akkor most nem kéne "szívnod" a vírus miatt.

Mit lehet azokra irigykedni akik otthon maradnak?

Én is megyek holnap mégsem sírok itt.

2020. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!