Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem mehetünk dolgozni a...

Ha nem mehetünk dolgozni a vírus miatt attól még kapunk fizetést?

Figyelt kérdés
Nem tudom kérdezték e már nem nagyon látogatom ezt az oldalt csak most érdekelne ez. Ha nagyon elfajul a helyzet és senki nem mehet dolgozni meg nagyon sehova se akkor még kapnak az emberek fizetést vagy pénz nélkül maradnak? Vagy ilyen nem lesz? Én remélem hogy nem. Akkor lehet hogy jobb lenne tényleg bevásárolni nagyon?

2020. márc. 16. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Apamat hazakuldtek kulfoldrol, ket honapja fizetes nelkuli szabadsagon van. Nalunk egyelore mezei szabadsagra kuldik az embereket valtasban, ami tok jo, mindenki boldog, hogy marciusban mar nyirbaljak a szabadsagokat. De az ugye fizetett, de veges. Rengeteg vallalkozo van, akinek most nincsenek megrendelesei, rendezvenyszervezok stb, naluk szimplan nincs bevetel.

Senki nem fogja a semmire fizetni az alkalmazottakat szerintem, mert a fizetest a bevetelbol adjak. Biztos vannak olyan jo fej cegek, akik azt mondjak, kifizetnek 1-2-3 honapot, ha van mibol, de szerintem nem ez lesz az atlag.

2020. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A semmiért egész biztosan nem fognak fizetni. A jövőbe meg senki nem lát, napról-napra változnak a dolgok.
2020. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fizetés részéhez nem tudok hozzászólni. De ész nélkül bevásárolni felesleges, az élelmiszerboltok Kínában és Olaszországban is nyitva vannak. Ausztriában, ahol kijárási tilalom van, kb alig van indok, ami miatt az utcán lehetsz, de vásárolni ott is elmehetsz.
2020. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor itt nagy bajok lehetnek reméljük hogy azért majd nem fajul el nagyon. Szerintem se fognak semmire fizetni.
2020. márc. 16. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok helyen fizetés nélküli szabira küldik az embereket. Páromat most 1 hétre hazaküldték évi szabadság terhére, addig kitalálják hogy legyen. Aki tud otthonról fog dolgozni, ezt szervezik meg. Pl aki árajánlatot készít, viszont a műhelyben már más a helyzet, ott meg lehet kevesebben és felváltva fognak dolgozni.

Vendéglátás elég offos biztos rengeteg embert el fognak küldeni. A boltokban szükség van az emberre viszont előnyben az, akinek nincs vagy már nagy gyereke van, mert a kicsikkel otthon kell maradnia valakinek.

2020. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fizetés nélküli szabadság ...

Vagy aki a gyerek felügyelet miatt maradt otthon utána már kitudja mire jönne dolgozni lesz e hova....

2020. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak pánikhangulatot teremtenek ezzel a felvásárlással! Cégfüggő, ki, hogy fog fizetni, de sok remény nincs arra, hogy zökkenőmentes lesz a bérezés erre az időszakra!
2020. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Estádio de Felchút ***** válasza:

Fizetés nélküli szabadságot természetesen kizárólag a munkavállaló kérhet.

Állásidőre pedig távolléti díj jár.

Gruß,

Koronás Feri bátyátok

2020. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!