Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A több 100 fő egy légtérben...

A több 100 fő egy légtérben (pl gyárak) munkahelyekkel szerintetek mi lesz a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Minden marad ahogy van? Lesznek változások? Csökkentett létszám, leállás? A gazdasági visszaesés borítékolható, de nem fontosabb az emberek biztonsága mint a termelés ott ami nem alapvető cikk?
2020. márc. 15. 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Semmi. A munkahelyekre nem vonatkozik a létszámkorlátozás, úgyhogy az olyan helyeken, ahol az otthoni munka nem megoldható, mint pl. a gyárakban, ott mindenki ugyanúgy jár dolgozni, mint eddig.
2020. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
...és mindenki megbetegszik majd előbb-utóbb.
2020. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos semmi. :(

A torkomnak ugrottak egy másik kérdésnél mikor Leirtamhogy az eladók és gyári dolgozok is emberek ,miért csak a tanárok óvónők számítanak?

Egységes karantén kellene !!!

2020. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nálunk lesznek változások, mert az alapanyagok más országokból jönnének, de nem jöhetnek. Egyelőre annyit tudunk, hogy egy hétre elegendő munka van. Ma értesítettek, hogy a bölcsi is bezárt... Őszintén szólva, gőzöm sincs, hogy mi lesz ezután, beszéltem a többi anyukával, mindenki pánikol, hogy mi lesz velünk munkahely és ovi/bölcsőde nélkül. Én is aggódom, nekünk már felhozták, hogy felmondanak az embereknek. Sógornőmet fizetetlen szabira küldik el, ha nem hajlandó dolgozni, nem értik meg, hogy nem tudja senkire se bízni a 3 éves kicsit. A kisgyerekes családok nagyrészét tönkre fogja vágni anyagilag ez a helyzet...
2020. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem az a baj, hogy ők is járnak dolgozni, ha nem hogy nem biztosítanak védelmet számukra. Pl egy egyszerű orvosi maszk elég lenne mindenkinek, mivel ha valaki betegen megy be, nem fog senkit megfertőzni pl. De boltosoknak ffp2-es maszk kéne minden nap. Az a baj, a boltok nem állhatnak le és a gyárak sem. Ha leállnak a gyárak, összeomlik a gazdaság. Ha bezárnak a boltok nem jutnak az emberek élelemhez (10millió embert ellátni mindenhol minden nap nekünk lehetetlen lenne).

Sajnos jelen esetben rossz és rosszabb választás van. Rossz hogy a munkások egészségét kockáztatjuk, de rosszabb lenne ha bezárna minden és összeomlana a gazdaság.

Viszont épp ezért tekinthetitek magatokat hősnek! Nélkületek összeomlana minden, szóval legyetek büszkék magatokra!


Ui:

-Ha valaki nem értené, a gazdaság = minden. Ha összeomlik a pénzed semmit nem fog érni, éhezni fognak rengetegen, nem fognak gyógyszerhez jutni rengetegen stb stb stb...

2020. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Akkor én egy Auchan eladó hős vagyok 😀

Tegnap majdnem elajultam mikor előttem egy nő úgy számolta a pénzét h megnyalta pffuj 😀 10 másodpercenként fertotleníthetném magam

Így csak remenykedek

2020. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
#5 Nem tudják a védelmet biztosítani a munkáltatók sem, mivel a maszkokból készlethiány van mindenhol, ergó ők sem tudnak belőle rendelni, ugyanúgy, ahogy a kézfertőtlenítőkből sem. Amikorra észbe kapott a kormány és elrendelte pl. azt, hogy az állami intézetekben például kötelező biztosítani a kézfertőtlenítőt, addigra már kb. egy hónapja arról cikkeztek az újságok, hogy már sehol nem lehet kapni az egész országban, ergó a munkahelyek sem tudtak beszerezni belőle vagy nem olyan mennyiségben. (Hozzánk sem jutott, csak a híre, hogy rendeltek, aztán mégsem kaptunk...)
2020. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#6 Azért az eladókat sem kell félteni. Tegnap voltam a Tescóban, csak egy kiló kenyérért ugrottam be, és éppen a péksüteményeket pakolta ki az egyik ott dolgozó és SZÉPEN SORBAN VÉGIGKÖHÖGTE AZ EGÉSZ RÉSZLEGET! Inkább nem vettem semmit. Ha csak sima influenzája van, akkor sem kérek belőle, nagyon csúnyán köhögött! :(
2020. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Semmi.

Varom a hétfőt.

Ha leallunk tönkremegy minden

2020. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én Csak pénztárban vagyok ,igazad van

De sajnos nekünk jönni kell 😞 buszon vonaton barhol túl közel vannak és valaki köhög kapar a torka már az ember a legrosszabbra gondol.

2020. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!