Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akit most szabadságra küldtek,...

Akit most szabadságra küldtek, azoknak a "rendes" szabadsága azért megmarad? Nem lenne fair, ha egy ilyen miatt ugranának a nyaralásra szánt napok.

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem lenne fair???!!!


Többezer ember lenn fél nap alatt munkanélküli (vendéglátásban) és még csak elmenni se tudnak máshova dolgozni, mert az összes munkahely megszűnt.

És nem lenne fair, ha szabadságnak számolnák a szabadságot... aha .. nézz már körül!

2020. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lett
2020. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
hihetetlen, hogy valaki a nyaralását félti egy járvány közepette...
2020. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha elküldenek szabadságra, akkor az az éves szabadság keretből megy. És akkor még szerencsés vagy ha ennyivel megúszod. Rengeteg embert elküldtek, mert bezárt a munkahelye.
2020. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fizetetlenre mentem el. Azt mondják 1 hónap, de nem tudom mi lesz.
2020. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tesóm aki szobalányként dolgozik Tirol közelében, fizetett kényszerszabin van, Mo-n nem tudom milyen szabin vannak de szerintem az se az évi pár napból megy le..lehet nincs is annyi szabid amennyi időre felfüggesztik a munkát..de erröl a főnököt kell megkérdezni, nem előre háborogni
2020. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De, ha fizetett szabadságra küldtek el, akkor a rendes évi szabadságod csökken ezzel. El lehet menni fizetésnélküli szabira is, de az duplán szívás: 1. nem kapsz rá semmilyen bért 2. a munkaviszonyod erre az időre szüneteltetve van, tehát pl. nem vagy egészségbiztosított, magad után kell fizetned a TB-t, erre az időszakra
2020. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk aki gyerek miatt kérte fizetés nélküli szabit kapott. Szval elég sokan. A rendes évi szabadság már be volt osztva ,sokaknak nem is maradt ( céges karbantartás idejére kell )
2020. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát igen,sajnos az éves szabadságból

..

2020. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ebben a helyzetben a nyaraláson problémázni a legnagyobb baromság. Én soha nem járok nyaralni sehová és most én is szabadságon vagyok és még jövő hétre is szabadságot adtak, azt sem bánom ha az egész éves szabadságom el fog veszni csak ne kapjuk el a vírust és legyünk egészségesek, mert az mindennél fontosabb
2020. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!