Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önző dolog lenne? Mit gondoltok?

Önző dolog lenne? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Itt Vp megyében egy csomó gyár már leállt,algida,haribo,.... Stb,de én ahol vagyok 4000 ember dolgozik, és a végsőkig kitart a cég


Kérdezem én mégis meddig?

Amíg nem találtnak egy koronavírusos fertőzött embert ?

Egy cég,hogy képes kitenni 4000 ember ennek ?

Önző dolog lenne ?


Akik gyárban dolgoznak nálatok,ott milyen a helyzet ?



2020. márc. 19. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint mi, itthon, fizetés nélkül.
2020. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párom üveggyárban van, azt mondták még mennek jövő héten. Féltem, de ezvan 😥
2020. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miénk le se áll

Szariznak rá

2020. márc. 21. 08:02
 4/5 A kérdező kommentje:
a cég kijelentette,hogy semmilyen vírus nem akadályozza meg őket,hogy dolgozni megessünk,a végsőkig kitart,és csak akkor áll le, ha Orbán azt nem mondja,persze pár apró lépést tett a cég,lecsökkentette a műszakot, már csak délelőtt és délután van és nem 8 hanem 6 órás munkaidő
2020. márc. 21. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Más gyárakban is dolgoznak.

Apukám műszakvezető, majdnem 60 éves, tehát veszélyeztetett kategóri, az öcsém pedig egy orvosi eszközöket gyártó cégnél dolgozik, így talán ők lesznek az utolsók akik leállnak, hisz amiket ők gyártanak arra most nagy szükség van.

Náluk sem tesz különösebb intézkedéseket a cég, kézfertőtlenítőt, eddig közös használati tárgyakból (pl telefon) mindenkinek sajátot szerzett be. Mindketten örülnek, hogy van munkájuk, hisz addig van fizetés.

2020. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!