Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanátok most munkahelyet?

Váltanátok most munkahelyet?

Figyelt kérdés
Elég biztos a jelenlegi helyem, viszont úgy éreztem, hogy máshol jobban fejlődhetnék. Így kerestem új helyet, a fizetés nem sokkal jobb (kb 10%), de nem is a fizetés miatt akartam váltani. Viszont most bejött ez a járvány és elbizonytalanodtam. Holnap jár le a két hét amíg tartják az ajánlatot, de félek meglépni. Lehet az a válaszom, hogy járvány után megyek hozzájuk?

2020. márc. 19. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a váltás így sem megy, úgy sem megy. Szerintem most elég nagy lesz a probléma álláskeresés/munkaerő találás szempontjából. Sok helyre fognak keresni embereket, remélhetőleg ugyanazokat felveszik, akik valami oknál fogva most kikerültek.
2020. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn kezdek az új helyemen. Hazaküldtek múlt héten hétfőn fizetés nélküli szabadságra, majd hozzátették, hogy vigyem a gépet is, mert ha vészhelyzet van és be kell segíteni, jól jöhet. De addig nem kapok pénzt.

Én meg hazafelé bementem a hr-re és leadtam a kártyám, majd leléptem. Szórakozzanak a k...a anyjukkal

2020. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy ha elfogadom az ajánlatot, akkor 2 hònap múlva ott kezdek, itt meg végzek. Viszont ott pròbaidőn leszek, amikor is elég könnyű még elküldeni... Itt meg ha elküldenek jár végkielégítés. (4 éve vagyok itt)
2020. márc. 19. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen terület, az én munkahelyemet például az utolsók között érintené. Mindenképp felhívnám őket és érdeklődnék, hogy mik a tapasztalataik a jávánnyal kapcsolatban, van-e elég munka, esetleg elmondanám nekik a félelmeimet. Ha úgy érzed veszélyes lehet most lépni, akkor kérdezz rá arra is, hogy nem-e lehetne a járvány lecsengése után kezdened.
2020. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Estádio de Felchút ***** válasza:

Milyen iparág? KKV vagy nemzetközi multi? Termelés, vagy szolgáltatás?

Autóipari céghez / beszállítóhoz most nem mennék, de mondjuk valami IT céghez simán.

2020. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Programozás/fejlesztés, és mindkét cég multi.

Végül nem fogadtam el az ajánlatot. A járvány után majd újra jelentkezem.

2020. márc. 20. 15:46
 7/7 anonim válasza:
Én sem mentem volna, az tuti...
2020. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!