Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pitiánerség vagy teljesen...

Pitiánerség vagy teljesen egyértelmű felmondáskor mindent hazavinni amit az évek alatt én hoztam be a munkahelyre?

Figyelt kérdés

Ahogy a dal is mondja véget ért egy fejezet. felmondtam. Évek óta itt voltam, és csomó ezt azt behoztam a saját kényelmem és a hatékonyabb munka érdekében, mert a cég a szokásos hazai fillérb***ó kkv és vagy semmi sincs, ami meg van az olyan amit Noé is kidobott volna a bárkából.


Hoztam az évek alatt mikrosütőt, kávéfőzőt, vízforralót, asztali lámpát szalagos számológépet, még egy párnás jó forgószéket is. Meg olyanokat mint kép a falra, terítő, falipolc ennek annak.

Mivel nem éppen jó légkörben megyek el így úgy döntöttem MINDENT viszek. Egy árva tollat sem hagyok itt, amit én hoztam az megy is velem együtt.

És ugye le vagyok pitiánerezve trógerezve hátam mögött de már nyíltan is, hogy még a mikrót meg a kávéfőzőt is viszem hát az egész cég rájárt ezekre és boldot boldogtalan használta...


Pitiáner lennék vagy totál természetes amit teszek? Voltaképp miért is hagynék itt bármit i? Sose voltunk barátok én meg a „cég“ (=a főnök) de az utóbbi időben kifejezetten ellenséges lett a légkör. Ehhez hozzájött az anyagi oldal, a bérek vissznyesése, ez betette a kaput, megyek el.


Miért is ne vinnék mindent? Hát az enyém.


2020. márc. 22. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Balázska megint unatkozik
2020. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát rajta, vigyél haza mindent ami a tiéd, azt mondanak amit akarnak nem? Minek foglalkozol vesze, elmesz. Nem értem amúgy minek kell bevinni barmit a munkahelyedre, főleg olyat ami nem a munkavegzeshez kell, pl kép a falra.
2020. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

" Nem értem amúgy minek kell bevinni barmit a munkahelyedre, főleg olyat ami nem a munkavegzeshez kell, pl kép a falra."


Ha nem vittem volna be egy tisztességes széket pl, akkor 5 éve ülnék a merev széken és mostanra ortopéd eset lennék.

Mikrosütő kávéfőző evidens.


Kép a falra: megkérdem mi az a hely ahol a legtöbbet töltöd az otthonod után?

És neked mindegy milyen környezetben vagy napi 8-10 órát? Hát nekem nem.

2020. márc. 22. 09:40
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

En se vinnem el.

Eleve mert egy reszet hasznàltàk ugy is x en, gusztusom se lenne a hàzamba vinni, masreszt azt a munkahelyre vettem munkahelyi célt szolgalt azaz a m.hely megszünesevel céljat is veszitette szamomra. Nem kell otthonra a forgoszek meg stb a munkahelyröl el tudom en magam latni. Es amugysem otthonra vettem. Vagy arra hogy adok veszek oldalon hirdessem, nem szorulok ra.


De attol nem néznék le senkit ha a wx papirt is hazaviszi csak mert ö is adott bele es igy neki is jàr. Vigye. De en nem ez lennék az biztos.



Amugy en eleve nem is "költözök"be a munkahelyre nem tekintem 2.otthonomnak. filmekben latok ilyeneket is hogy a csaladi fotok is ott viritanak az asztalon.

Nekem teljesen külön lap a melo meg az otthon.

Egy börtöncellaban is eldolgoznék egy laptoppal.

Nalunk a fönök erölteti mindig a viragokat is meg karacsonyi diszeket is, es persze locsolgassam en mert ha kipusztul, még meg is jegyzi!

2020. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Csak nem? Megszűnnek az alapítványi iskolás kérdések?


Egyébként egyértelmű. Vidd, ami a tiéd.

2020. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is hazavinném,a mikro és hasonló nagyobb dolgokat igen.
2020. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Én is vittem mindent amikor távoztam nekem is volt benn váltócipőtől kezdve kávégép cserepes növények könyvek stb.


Mindent vittem volt olyan ami azonnal repült a kukába de akkor se hagytam ott "nekik", ez elvi kérdés.

2020. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En ezekből van, amit vinnék, van amit ott hagynék. Amiket csak én használtam pl a szék, lámpa, stb.azokat vinném. Retkes mikrot, kávéfőzőt azt sztem ott hagynám.
2020. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

"Retkes mikrot, kávéfőzőt azt sztem ott hagynám“


Retkes mikró + egy rongy = tiszta mikró = >> fel a jófogásra = pénz.

Kávéfőző dettó. De akár otthon kis jól jöhet.


Nem?

2020. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kisstílű cselekedet lenne elvinned ezeket a holmikat. Amit bevittél oda, azt tudtad nélkülözni, otthon sem hiányzott. Akkor nem sok értelme van a vásáros cigány magatartásnak.
2020. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!