Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pitiánerség vagy teljesen...

Pitiánerség vagy teljesen egyértelmű felmondáskor mindent hazavinni amit az évek alatt én hoztam be a munkahelyre?

Figyelt kérdés

Ahogy a dal is mondja véget ért egy fejezet. felmondtam. Évek óta itt voltam, és csomó ezt azt behoztam a saját kényelmem és a hatékonyabb munka érdekében, mert a cég a szokásos hazai fillérb***ó kkv és vagy semmi sincs, ami meg van az olyan amit Noé is kidobott volna a bárkából.


Hoztam az évek alatt mikrosütőt, kávéfőzőt, vízforralót, asztali lámpát szalagos számológépet, még egy párnás jó forgószéket is. Meg olyanokat mint kép a falra, terítő, falipolc ennek annak.

Mivel nem éppen jó légkörben megyek el így úgy döntöttem MINDENT viszek. Egy árva tollat sem hagyok itt, amit én hoztam az megy is velem együtt.

És ugye le vagyok pitiánerezve trógerezve hátam mögött de már nyíltan is, hogy még a mikrót meg a kávéfőzőt is viszem hát az egész cég rájárt ezekre és boldot boldogtalan használta...


Pitiáner lennék vagy totál természetes amit teszek? Voltaképp miért is hagynék itt bármit i? Sose voltunk barátok én meg a „cég“ (=a főnök) de az utóbbi időben kifejezetten ellenséges lett a légkör. Ehhez hozzájött az anyagi oldal, a bérek vissznyesése, ez betette a kaput, megyek el.


Miért is ne vinnék mindent? Hát az enyém.


2020. márc. 22. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Már megint másik fiókból válaszolgatsz, mint amiből kiírtad a kérdést.
2020. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyértelmű, mindent vinnék haza. Még ha jó hangulatban válnánk el, akkor is a sok cucc nem a cégé.
2020. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!