Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyit húztatok le a...

Ti mennyit húztatok le a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Holnap lesz az első munkanapon az új munkahelyemen (gyári meló) és kíváncsi vagyok, hogy ti mennyi évet bírtatok ledolgozni a munkahelyeteken és mennyit terveztek még. Én sok évet szeretnék dolgozni, mert eddig a tehetetlenség és unalom mellett nagyon lehangolódtam és csinálnom kell valamit. Kicsit izgulok és miatta. Orvosin megfeleltem, emailt is kaptam hogy holnap várnak szeretettel, úgyhogy már csak rajtam áll a dolog. Hosszútávon egy munkahelyen ki lehet bírni pl.10 évig is akár, ha semmi nem jön közbe pl.betegség, vagy jobb ajánlat? 22l. A válaszokat előre is köszönöm.



2020. márc. 22. 21:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nyári munkán dolgoztam 3 honapot az első hetekben elég rosszul tűrtem unata már beleszoktam a végére meg már sajnáltam elmenni.

Mindenféleképpen maradj minimum 3 hetet ne hagy ott az első napokban annyi kell, hogy megszokd.

A kérdesdre valaszolva voltak olyan kolégaim nők is férfiak is akik még a komunista időktől voltak ott. Az egyik asszony már 38 éve akkor ment épp nyugdiba ő is és egy másik kollégája is aki 26 éve volt ott ugyanazon a részlegen.

Szóval kilehet birni.

Jobb is volt ott mint most az irodában idióta főnökkel.

2020. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most, ahol dolgozom, 26 éve vagyok. Ha engedik, "akadásig" maradok itt.
2020. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az első munkahelyemen vagyok jelenleg is, idén már 12. éve. Ezalatt bejártam a ranglétrát, most már csak a vezetői poszt jön, azt már kivárom hacsak valami drasztikus változás nem jön.
2020. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

3 évet dolgoztam kereskedelemben, de nagyon nem szerettem. Stresszes volt és kevés, nagyon kevés fizetést kaptam. Aztán én is gyárban dolgoztam, már az első hely is sokkal jobb volt, mint előtte, de nem bírtam a 12 órázást, a szörnyen hangos gépeket meg a rossz levegőt (nyomda volt, belélegeztem egy műszak alatt annyi papírport, ami tuti nem volt egészséges) emiatt egy év után átjöttem a jelenlegi munkahelyemre, ez is gyári munka, de nagyon szeretem. Modern környezet, nem szalag munka, kedves és normális munkatársak és, ami a nyomda után a legpozitívabb, hogy egyáltalán nem fárasztó, 8 óra munka után is szoktam edzeni járni, barátokkal találkozni stb. Itt aránylag jó a fizetésem is (220 netto+cafetéria, Debrecenben ez ritka jó fizetés gyári munkához képest), ami arra ösztönöz, hogy maradjak sokáig. 8 hónapja vagyok itt, de tervezek még jó pár évet.

24/L

2020. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A kezdeti "keresem a helyem" csapongást leszámítva, én eddig minden munkahelyemen átlagosan három évet voltam. De mindegyik helyről úgy jöttem el, hogyha kaptam volna egy picivel több támogatást, akkor nem állok fel. De úgy látszik, nekem ez a lélektani határ. :) (Nem volt tudatos döntés, hogy pont ilyen időközzel akarjak váltani).


Mondjuk én türelmes típus vagyok.

2020. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14, melyik gyárban vagy ? És melyik nyomdában voltál ?
2020. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

13 éve vagyok az első munkahelyemen, autóipari multinál. Készletező vagyok. Vegyesek az érzéseim!

Közel van, van vállalati busz, a fizetés még csak-csak jó. De sosem fogom megérteni és megszeretni a multinacionális környezetet. 13 év alatt megfordult a részlegemen kb. 1200 ember, a gyárban 5000. (1500 fős cégről beszélünk). Nem szeretem, mert bizonytalan, ha nem is az állásom, de a munkaköröm, a társaság összetétele, a főnökök kénye-kedve. Minden nap változtatnak valamin, az állandóság ott semmi. Felvesznek x számú dolgozót, 1 hónap múlva stopperrel mennek utánad, hogy bemérjenek, milyen gyorsan pakolsz, merre mész. Idegesítő, lelombozó. A becsületed semmi. Csak tudom, hogy nekem már végkielégítés járna, mint legöregebb dolgozó, így tudom, nem engem fognak kivágni. Az emberek ezért sírják vissza a rendszerváltás előtti időket, mert akkor volt állandóság, és nem stopperrel mentek utánad.

2021. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14, melyik ez a gyár ?
2021. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!