Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok feketén ebben a...

Dolgoznátok feketén ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, család nélkül, többet tudok és szeretnék is dolgozni, mint napi 8 óra. Van egy bejelentett munkahelyem, ahol nem túl jó a fizetés és nem is nagyon szeretem.

Most adódott egy lehetőség, hogy feketén csináljak egy olyan munkát (kb. Heti 12 oraban), amit mindig is szerettem volna, és igazából ezt szeretném csinálni majd a jövőben is. De ilyen bejelentett munkát nem találok sehol, pedig nagyon szeretném csinálni és szakmámba is vág.

Egyik ismerősöm ajánlotta, aki ott dolgozik szintén feketén, és azt mondja mindig pontosan megjön a fizu amit ígértek.


Szóval időmbe beleférne, anyagilag jól járnék vele, a munka pedig nagyon tetszene. Nem is függenék tőle, ha mégsem jön be, mert ott a rendes munkám.


Így bevállalnátok?


2016. jan. 17. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
HA a rendes, bejelentett munka MELLETT lehet, akkor megkockáztatnám, HELYETTE semmi esetre sem. De minden esetben csak rövid idöre, hosszabb távon nem éri meg.
2016. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Mellette gondoltam mindenképpen. A bejelentett munkám heti 40 órás, minden nap fél 5-kor végzek, mellette ez a feketén végzett munka kb. 12 óra lenne hetente összesen.

Igazából a sajtonal szeretnék elhelyezkedni, és ez egy újságírói meló, legálisan nem találtam lehetőséget, ez meg nagyon tetszene... ha csak rövid távon is, hátha felfigyelnek az írásaimra és kapok más lehetőséget is...

2016. jan. 17. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt mondom, hogy mellette igen, ha belefér az idődbe, a lehetőségeidbe, de helyette semmiképpen.
2016. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!