Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyire kerültetek nehéz...

Ti mennyire kerültetek nehéz helyzetbe anyagilag a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül számszerűsítve!!


Titeket hogy érint anyagilag a vírus? Elsősorban azok válaszára lennék kíváncsi, akik már most nem tudnak dolgozni járni. Jár ugyan úgy a fizetés? Van félretett pénzetek? Hozzá kell nyúlni esetleg olyan tartalékokhoz, amit konkrétan gyűjtöttetek valamire? Most, hogy “szórakozási lehetőség nincsen” mire és kb mennyit költötök? Van köztetek olyan, aki esetleg albérletben él és gondot okoz ezentúl kifizetnie? Ilyesmikre lennék kíváncsi ha lehet korral együtt :)


2020. márc. 23. 18:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Home office-ben dolgozom, ugyanúgy jár a fizetés (még) de kicsit félek, később is megmarad-e a munkám. Párom munkája stabilabb. Spórolt pénzünk van, mondjuk házra gyűjtünk, de ha gáz van, tudunk mihez nyúlni. Csináltunk bevásárlást, de kb annyi, hogy míg egyébként 2-3 naponta jártunk boltba, most megvettünk kb.egy hónapra előre mindent. Semmi feleslegeset nem vettünk, nem spájzolunk.

Kaján, rezsin, alap dolgokon kívül egyelőre nem költünk semmire, most a ruha vásárlás meg ilyenek különösebben nem izgatnak bennünket.

30asok vagyunk, saját ingatlannal

2020. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Lassan szülök, nem dolgozom emiatt. Pároméknál egyre több a meló mióta veszélyhelyzet van. Gyártanak és értékesítenek, javítanak, kereskednek.
2020. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Munka egyelőre ugyanúgy megy, fizetést ugyanúgy kapok meg amúgy sem élek egyik napról a másikra.


Ettől függetlenül a tőzsdén lévő pénzem most erős minuszban van, gyakorlatilag kevesebbet ér mint amit anni befektettem. Illetve adott esetben 1-2 hónap kiesés is kiesés fizu szempontjából.

2020. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem ért negatívan, otthonról is teljes értékű munkát tudok végezni, ha engedi a cégvezetés. Nem vásároltam fel horror áron egy fél áruházat.
2020. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
"Én nem éltem vissza a kereslettel és nem emeltem árat, mint az áruházak" - felénk nem az áruházak emeltek árat, hanem a piaci hentesek.
2020. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem különösebben, munkánk van, lesz is, home officeban vagyunk jelenleg.

Saját ingatlanban vagyunk, van megtakarításunk, külföldi nyaralást se buktunk.

2020. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Se munka se pénz semmi az élet leépitett . Kilátástalan a helyzet.
2020. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Folyamatban lévő ügyről még nem tudok nyilatkozni.
2020. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Tanfolyamra járok, munkaügyön keresztül. Felfüggesztették, ennyiben maradtunk, ennyit tudunk. Ha nem lesz távoktatás, akkor bizony ülhetünk otthon 0 ft mellett, gondolom.

Távoktatás után meg jön a gyakorlat, kérdéses.

úgyhogy rosszul érint, lehet hozzányúlni a tartalékhoz és lemondani dolgokról(lehet, zsiros kenyerekre kell áttérni)...mert lehet, csak 2 hónap lesz a rossz, de lehet december végéig. Ki tudja?

2020. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A férjem fodrász én vendéglátós voltam.

Engem kirugtak, a férjemnek nagyon csekély a bevétele. (kB heti 5-10.000 Ft) megtakarításunk nincs mert hozzá kellett nyúlni telibe sajnos, és nem volt még alkalmunk vissza tölteni. Így sz. Rba vagyunk. Albérlet, számla, kaja, stb. Kész őrület. Nem tudom milesz velünk

2020. márc. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!