Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyire kerültetek nehéz...

Ti mennyire kerültetek nehéz helyzetbe anyagilag a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül számszerűsítve!!


Titeket hogy érint anyagilag a vírus? Elsősorban azok válaszára lennék kíváncsi, akik már most nem tudnak dolgozni járni. Jár ugyan úgy a fizetés? Van félretett pénzetek? Hozzá kell nyúlni esetleg olyan tartalékokhoz, amit konkrétan gyűjtöttetek valamire? Most, hogy “szórakozási lehetőség nincsen” mire és kb mennyit költötök? Van köztetek olyan, aki esetleg albérletben él és gondot okoz ezentúl kifizetnie? Ilyesmikre lennék kíváncsi ha lehet korral együtt :)


2020. márc. 23. 18:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan. Ugyan tartalekom nincs, mert lakast vettem nemrég, de a pénz ömlik be tovabbra is, csak maskepp. Oktatással, tanacsadassal foglalkozom. Viszont rengeteg embernek lehetetlenult most el az élete, szóval ettol meg nincs tul jo kedvem.
2020. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan a vírus hanem az ahhoz kapcsolódó intézkedés miatt vagyok fizetés nélküli szabadságon.

Másodikos gyerekem van nincs aki vele legyen napkozben. Meg tanulni is kell ugye.

Egy Ft-ot sem kapok fizetést ,tartalékunk nagyon minimális.

Mehetnék dolgozni várnak is vissza,csak amíg nincs iskola nem lehet .....

2020. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán érint minket.

Én változatlanul dolgozok itthonról, a párom egyelőre bejár dolgozni. Lehet, hogy náluk majd lesz olyan hogy nem mennek x ideig, de utána biztosan lesz újra munkája. Addig megélünk az én fizumból, ha nagyon muszáj.

2020. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!