Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ezt mennyire tartjátok...

Ti ezt mennyire tartjátok fairnek?

Figyelt kérdés

Egy kisebb cégnél dolgozom. Én vagyok ott elvileg a mindenes.

Kitalálták, ugye erre a helyzetre való tekintettel hogy mindenki dolgozzon otthon, meg én nekem is lett biztosítva, hogy tudjak. De... Minden nap amikor nekem jó, benezek pár órára. Ezt beszéltük.

Viszont ma kitalálták, hogy nekem bent kell lenni egész nap.

Ti ezt igazságosnak találjátok? Hogy még akkor is ott kell üljek ha nincsen semmi?

A gyárban dolgozó emberek, tmmk, raktár is dolgozik, csak a titkárság nem.

Nincs gyerekem és 20as éveikben járok. Ti ezt mennyire tartjátok fairnek?



2020. márc. 24. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Örülj neki, hogy van munkád.
2020. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki hogy tudsz dolgozni. Rengeteg embert elküldtek mostanában. Szerinted az fair volt?
2020. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki, később ha vissza gondolsz erre rájössz, hogy milyen jó hogy neked efféle tapasztalatod is lett! Ha meg nincs semmi programod, használd ki az időt a szürkeállományod csiszolgatására; nézz utána milyen durva paradoxonok vannak a fizikában vagy egyéb területeken amik kifognak még a legnagyobb koponyákon is mint a "nagypapa-paradoxon", stb! 29 vagyok és eddig olyan tapasztalataim lettek, hogy "ihaj-csuhaj" és nagyon is örülök nekik!
2020. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy örülj, hogy van munkád. Nekem itthonról kell ugyan dolgoznom, így irigykedhetnék azokra, akik pl az Audinál fizetett távolléten vannak. Ugyanakkor arra is gondolni kell, hogy sokan elvesztették a munkájukat.

Szerintem mi épp az ideális helyzetben vagyunk: a munkánk egyelőre nincs veszélyben és dolgozhatunk akár otthonról akár a munkahelyen. Szerinem örülj neki, hogy nem otthon fogyasztja pl. a laptop az áramot, stb. Mindig próbáld meg a dolgok pozitív oldalát nézni.

2020. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel és én szívesen megyek a helyedre. Elleszek én ott egyedül csak kapjak fizetést.
2020. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annak érdemes lenne utánajárnod, hogy miért is kell neked bent lenni? olyan feladatot bíztak rád?

Azt tudod csinálni, hogy beöltözöl teljesen, véded magadat mindenhol, és ha akarsz, tudsz, akkor kérsz valami elfoglaltságot. Ha nem adnak, akkor vigyél be valami tanulni valót, vagy valamit.

2020. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!