Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan viselkednétek egy...

Ti hogyan viselkednétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Amikor idekerültem a mostani munkahelyemre, akkor még volt a munkakörömnek megfelelő feladat, volt mivel foglalkoznom, viszont ez az egész kimerült egy nagyobb projektben, amivel pár hónapja elkészültem.


Azóta elkezdődött egy másik projekt, ami a kollégám szakterülete lenne, mivel őt vették fel az ezzel kapcsolatos munkák elvégzésére, de nagy az átfedés a kettő terület között, ezért elkezdtem besegíteni neki. Ez a besegítés viszont jelenleg úgy néz ki, hogy én foglalkozok 75-90%-ban ezzel a projekttel, ő meg mindent csinál, csak a projekttel nem foglalkozik.


Szólt neki a főnököm, hogy foglalkozzon ő is vele és a kisebb prioritású dolgokat inkább hagyja, azok ráérnek később, de ennek ellenére sem látom rajta, hogy ezzel foglalkozna.


A felmondásomat már beadtam és nemsokára le is jár a felmondási időm, de ez az egész helyzet nagyon demotivál engem és a munka morálom is alacsonyan van miatta.


2020. márc. 27. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

En elöreleptetest kertem volna szabad kezeket es több penzt.

Minek ez miatt felmondani nem is ertem.

Atvettem volna en a projektet es kesz.

2020. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy ertem hogy a kollegat vegyék le akkor a projektröl vinném en az egeszet es bezsebelném a jo pontokat erte
2020. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a fő indok a felmondás mellett, de amúgy meg semmilyen előrelépési lehetőség nincsen itt. Kis cégről beszélünk.
2020. márc. 27. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindjárt lejár a felmondási időd, mi értelme ezen agonizálni utólag? Akkor kellett volna kiírni a kérdést, amikor még lett volna értelme bármit is tenni.
2020. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kis cegnel is lehetsz a fönök jobb keze
2020. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Innentől kezdve kb. 2százalékos munkabedobással dolgoznék,ennyi,hol érdekelne mi lesz,ha úgyis elmegyek onnan.
2020. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!