Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy viselkednétek egy...

Ti hogy viselkednétek egy ilyen helyzetben? (Lent)

Figyelt kérdés

Ma az egyik barátnőmnél voltam, régebb óta ismerjük egymást de ritán találkozunk. A történet a következő:

Mielőtt elmentem a mosdóba letettem a táskám a polc alá a kanapéra becipzározva, amikor kiértem, a barátnőm már kint volt, kimentünk, beszélgettünk.

Amikor vissza értünk,

rögtön elkezdett csörögni a telefonja, így elkezdte keresni.

Észre vettem, hogy a táskám ki van húzva, majd odaléptem és a telefonja ott csörgött bele állítva, hát a szívem megállt, amikor megláttam.

A reakciója elég meglepő volt, azt mondta, biztosan bele esett a polcról és belecsúszhatott !!!

Egyáltalán nem volt mérges, de én kellemetlenül éreztem magam így zavaromban, elköszöntem és el is viharzottam onnan, kissé torz mosollyal.

Valaki a bolondját járatja velem, de ennek mégis mi értelme?


2017. szept. 25. 21:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és az is érdekes volt, hogy pont akkor csörgött a telefonja, majd elővettem és nem vette fel!

Mintha be lett volna állítva.

2017. szept. 25. 21:16
 2/3 A kérdező kommentje:
*ritkán
2017. szept. 25. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
"Ritkán találkozunk"- tartsd meg a jó szokásodat..
2017. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!