Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan viselkednétek egy...

Ti hogyan viselkednétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy új kolléganőm, akiről kiderült, hogy alkalmatlan a munkára. Hanyag, tiszteletlen és nem érzi, h baj lenne. Látja, h nem vagyok vele megelégedve, és ezt úgy kompenzálja, h ajándékokat hoz. A másik gond, h már az első percben unszimpatikus volt. Jeleztem a vezetőség felé, de a döntés nem az én kezemben van.

2017. nov. 26. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A szimpátia magánügyed, ennek semmi köze amunkavégzéshez.


Ajándékot meg nem kell elfogadni, mert ez munkahely és nem kocsma.


Az meg, hogy a munkája milyen, a vezetöség dönti el

2017. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így jártál. vagy átkéred magad más helyre, ahol nem kell vele dolgozni
2017. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másik véglet majd az lesz, ha a kisfőnököt, utána a langlétrán következőket " kenyerezi " le.

Bármilyen ajándékkal.

Én a lépést választanám, ha van hova házon belül.

De ilyen munkatárs elég sok van mindenhol.

2017. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért én meghallgatnám a kolléganődet is.

Nálunk is van egy régóta ott dolgozó és egyszerűen nem bír, én se őt, mert egy kétszínű .... Hagyjuk.

Na és ő mond ilyeneket rólam, a közvetlen felettesemnek, hogy rosszul dolgozom. Pedig csak rühell.

Nem lehet, hogy te is inkább azért nem ismered el, hogy jól dolgozik, mert nem kedveled?

2017. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azért mondok róla rossz dolgokat, mert nem kedvelem, hanem mert silány a munkája. Plusz nemet mond a feladatokra. Vagy csak szó nélkül hagyja, és nem csinálja meg. Én újoncként örültem, ha rám bíztak valamit.
2017. nov. 27. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:

"A másik gond, h már az első percben unszimpatikus volt. Jeleztem a vezetőség felé, de a döntés nem az én kezemben van."


Aha, tehát mentél furkálódni és besározni az új kollégát a főnököknél.

2018. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!