Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fodrászatok nyitva vannak...

Fodrászatok nyitva vannak ilyenkor vagy azok is mind zárva?

Figyelt kérdés

Nem veszekedés szító kérdés.

De sajnos nagy ronda ősz és sötét lenövèssel nem járhatok dolgozni egy olyan helyre ahol feltétel az igényes külső.

Dilemmázok ezen de max egy hetet bír ki még,mert nagyon csúnya így.


2020. márc. 30. 16:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10 m persze majd a munkahelyem is átépítik emiatt 😀 lehetetlen megoldani sajnos.
2020. márc. 30. 16:45
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha csak siman van festve, a semminel az is jobb. Esetleg fodrászodtól kérj segítséget, milyen festéket ajánl.
2020. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12 sima festéket ne tegyek rá ,szerinte várjak

De már olyan ronda és ápolatlan hatású lesz már hogy valamit muszáj lesz.

2020. márc. 30. 18:13
 14/19 anonim ***** válasza:

Várjál?? Mire?

Olyan kicsit, mintha félne, hogy nem lesz benned pénze később sem,mert rákapsz otthonfestesee

2020. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is vidéki megyeszékhelyen élek, itt sajnos már nem dolgoznak a fodrászon.

Úgyhogy én bizony ráteszem a dobozos festéket, lesz, ami lesz, mivel ez az állapot még szerintem hónapokig fog tartani.

2020. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mert a hajam a lenott része barna és ősz,a többi része meg vilagosbarna és szőke napszitta meliros

Ha erre egyben rákenek valami dobozos festéket Nemtudom milyen lesz de valószínű ronda mert jelenleg épp ez a 4 szin van benne h sötétbarna ősz világosbarna és szőke


Ezt otthon hozza értés nélkül Nemhiszem hogy elő tudom állítani hogy h jó legyen.

2020. márc. 30. 18:29
 17/19 anonim ***** válasza:

Én sem állnék neki itthon festeni, ráadásul nekem most kellett tartós hajegyenesítést is csinálni. Azt pláne lehetetlen itthon.

Szerencsére az én fodrászom még dolgozik. Biztos találsz te is fodrászatot.

2020. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Itt Pesten, a Sugárba jártam fodrászatba, de már rég bezárt. Hiába mehetnék, ha nincs hova :-( Nekem is van már lenövésem, itthon fogom festeni. Mondjuk könnyű dolgom van, mert eleve nem festetnék magamnak ilyen árnyalatosat, mert az csak frissen szép és akkor függsz a fodrásztól. Viszont nem vagyok nagyon ügyes, remélem több festék jut majd a hajamra, mint a csempére
2020. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Találtam fodrászt szerencsére Magamnak nem estem volna neki

Évek óta vágytam erre a haj stílusra nem akarok most egy hirtelen dolog miatt elrontani mert nem egy év alatt jönne helyre

Hatkozepig ér

2020. márc. 31. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!