Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti is úgy érzitek munkahelyen...

Ti is úgy érzitek munkahelyen mintha fogva lennétek tartva?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretek ott lenni. És nem olyan jellegű a munka, hogy ne mozoghatnék szabadon, pl. pénztáros, ügyfélszolgálat, gyártósor. Ezeket nem hiszem, hogy jól viselném. Blokkolni se kell, nem vagyunk megfigyelve sem.
2020. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem így érzem. Ugyanúgy dolgozom, mint eddig. Picit magányosabb, mert kevesebben vagyunk és mi is tartjuk a tisztes távolságot.
2020. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Úgy, pedig már itthonról dolgozom a kialakult helyzet miatt, de egyszerűen nem érzem magam se hasznosnak, se megbecsültnek ezen a munkahelyen, nem igazán fejlődöm, és csak az időmet fecsérlem, mert itt nincs lehetőség szakmai kapcsolatok szerezni (networkolni), se új, másjellegű dolgokba belekóstolni, ráadásul lóf_sz pénzt kapok az egészért.

Az említett okok miatt már szervezem a váltást, májusban lesz egy éve hogy ide jöttem, elég volt.

2020. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fizikálisan értve igen: rossz pl.:, hogy kint süt a nap, de bent csak a neont, és a falakat látja, érzi az ember. Lelkileg is, mert ugyan örülnöm kellene, hogy van (még) munkám, de nagyon nem ilyet szeretnék...
2020. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, szeretem a munkámat, vannak szakmai sikereim, alakul a karrierem is.
2020. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, ezt hívják modernkori rabszolgaságnak.
2020. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen. Bár szeretem a munkámat, olyan szinten, hogy a hobbim is egyben, de nagyon nem értek egyet azzal, hogy kötelezően 8 órában kell csinálnom. Szellemi munkát végzek, és sokkal hatékonyabb lehetnék, ha nem kellene reggel 8-ra online lennem, hanem rendesen kipihenhetném magam, lenne időm normális reggelit összekészíteni és nem kéne egy csomó értelmetlen meetingre mennem. 4 óra alatt ugyanazt az értéket tudnám előállítani, mint 8 órában. De sajnos be kell járni dolgozni, végig kell ülni az unalmas meetingeket, ráadásul valaki mindig kibillent a gondolataimból munka közben.


Sajnos nincs meg a bizalom a munkavállalók iránt. Ezt egyrészt magunknak köszönhetjük, másrészt a bürokráciának és a kontroll alatt tartásnak.

2020. ápr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: Bár alapvetően egyetértek, csak egy kérdés.

Vállalnád ugyanazt a munkát fele annyi pénzért és utazási támogatás nélkül is, ha otthonról dolgoznál?

2020. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért vállalnám fele annyi pénzért, ha ugyanolyan produktív vagyok 4 órában, mint 8 órában? Magyarul a cégnek ugyanannyi értéket szállítok. Abban benne vagyok, hogy nem kérek utazási támogatást, mert ha otthonról vagyok, nyilván nem utazok.
2020. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért mert jelen állás szerint a produktivitásod 50%, a cég pedig azt hiszi 100%. Fele annyi erőforrás elegendő lenne a munka elvégzésére, fele annyi ráfordítással
2020. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!