Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A korom miatt lenéznek. Volt...

A korom miatt lenéznek. Volt már veletek ilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés
19 vagyok. Egy nagy cégnél dolgozom, de úgy erzem állandóan lenéznek, nem vesznek komolyan a korom miatt. Kb na ez a kölyök meg mit keres itt, iskolában a helyem, stb stb. Nem mondják de érzem. Egyébként nem nagyon dolgozik ott korombeli. +25től kezdődnek. De annál csak inkább idosebbek vannak.
2020. ápr. 2. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Engem még 25 évesen is lenéznek a 40es nők. Tudom könnyű mondani de ne törődj vele. Ezzel úgysem lehet semmit sem tenni. Ők a nyomik amiatt hogy lenéznek, nem te amiatt hogy 19 vagy :D nyugi
2020. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22 vagyok, de engem is, akárhol vagyok.. rám sem néznek.
2020. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Amikor a mostani helyemre kerültem, egy kicsit nálam is ott volt ez. Plusz az, hogy egyetemre járok és részben melósok között is dolgoztam.

Most már ebből semmi sem maradt, max. 1-2 vicces beszólás néha. Látták, hogy jól csinálom a munkát és ennyi, nem néztek le.

2020. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor gyárban dolgoztam, én is 19 évesen kerültem be. Tanulatlan, tirpák suttyók voltak, akik úgy gondolták, alanyi jogon meg korukból kifolyólag jár nekik a tisztelet, mert hogy ők már mióta ott dolgoznak, meg a fiuk lehetnék, ésatöbbi.
2020. ápr. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Nem, nem volt még ilyen. Most már én vagyok az idős és kifjezetten örülök a fiatal kollégáknak.
2020. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig megkaptam amikor ide kerültem .. :) Furán néztek, kinéztek, de mára már elfogadtak. Bíróságon dolgozom, 3 éve, 23 évesen kerültem ide és itt az átlag életkor 40 fölött van.


26N

2020. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy középiskolás csaj a kórházban lekiscsávózott közben meg 28 éves voltam! Legszívesebben beépítettem volna a falba, csak hát lány volt, de azért picit kiosztottam. Onnantól kezdve én voltam a fekete bárány! Mit képzelek én, hogy nemrég kerültem oda és máris kiállok magamért. :) Engem azért néztek le akkor mert sz*rban voltam anyagilag és rengeteget fogytam abban az időben, szóval tényleg nagyon vékony voltam. El kellett vállalnom egy olyan melót, amit utólag nagyon megbántam! Engem is lenéztek a korom miatt, egy ott dolgozó nő nagy lekezelően leszólt, hogy mióta vagy itt, egy hónapja akkor te még semmit sem tudsz! Csakhogy az a büdös r*banc nem tudott rólam semmit, hogy én már általánostól kezdve 12 órákat robotoltam a napszámba, meg segédmunkásként robotoltam naphosszakat a tetőkön, az erdőre jártunk, szedresbe, jártunk metszeni, kapálni, a 40 fokos melegekbe. Nem volt kinyalva a sejhajom, nevelőszülőknél voltam, otthon is dolgoztunk eleget! Én már akkor 28 évesen az én kezembe egymilliószor több munka szorult, mint az ő kényelmes kis ápolócska kezébe!! Persze idősebb volt tőlem a r*ngyó vagy tíz évvel, és máris alanyi jogon többre tartotta tőlem magát! Pedig még butább sem voltam tőle, mert fősulira jártam csak éppen elhúztak a záróvizsgán! Biztos valami kis elkényeztett nyomi gyereknek nézett az ilyeneknek el kellett volna vágnom a torkukat!
2020. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: 4-es vagyok. Én a gyárban dolgozva tapasztaltam először azt az érzést, hogy nőknek legszívesebben izomból behúznék egyet.
2020. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!