Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért? Ha a csapból is az...

Miért? Ha a csapból is az folyik, hogy MARADJ OTTHON, akkor miért vannak NYITVA A FODRÁSZOK? Ahol közvetlen kontaktus van?

Figyelt kérdés
Azt kérik, lehetőleg mindenki maradjon otthon, KERÜLJÜK A KÖZVETLEN KONTAKTUST, egy temetésen max 10 ember vegyen részt, a balatoni strandokat bezárták, a boltok bezárnak, de a FODRÁSZOK, ami NEM LÉTSZÜKSÉGLET, most is nyitva vannak, dolgoznak, stb. Ennek így mi értelme?
2020. ápr. 3. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
83%

Hat igen a fodrász baj de a bolt pékség posta Ilyesmi nem

Ott is ott lehet a vírus ugyanúgy

Meg kinek Mi a létszükséglet

Nekem a posta nem az mert utalok mindent

De akinek nincs számlája annak fontos a csekket feladni.


Szinten aki magának is jól be tudja festeni a haját és igényesen néz ki az megoldja otthon

Én Nemtudom megoldani béna vagyok hozza nemhiába nem lettem fodrász 😀


Szval ez azért kinek mi egyéni kategória.

2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
74%
A felet nem kuldte el.Mindenkinek más a szükséglete és más a fontos de lehet ezt ésszel kezelni és csökkenteni.
2020. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:

30-as, 48 százalékos


Ezt írtam:

"Tehát akkor jól értem, hogy sokan azért mentek még most is fodrászhoz, mert amúgy is menni kell dolgozni és ott normálisan kell kinézni?"


Ez szerintem nem azt jelenti, hogy csak azt fogadom el, akinek egyezik a véleménye velem, hanem szeretném megérteni, hogy miért járnak az emberek még akkor is fodrászhoz, ha ezzel kockáztatják a megbetegedést?


Számomra az egy elfogadható válasz, amit itt írtak néhányan, hogy még dolgozni járnak és ott ki kell nézni valahogy. Ezt értem. Főleg, hogy a munkába járással amúgy is kockáztatják a megbetegedést - igen, pl. a kapaszkodókkal.

2020. ápr. 3. 14:17
 34/86 anonim ***** válasza:
62%

jaj, ne nyafogjatok már gyerekek, lehet, hogy egy év múlva az lesz a legkisebb problémátok, hogy hogyan néztek ki

sajnos a kormányunk még nem veszi elég komolyan ezt a járványt szerintem, ha ez így folytatódik még sokáig el fog húzódni ez az egész

2020. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is fodrász ,de amíg van hova addig megyek.

Nem tart el senki és itt nem kapunk semmi támogatást .....tehát muszáj

Nekem is kényelmesebb jobb lenne ottjon de nem engedhetem meg magamnak.

2020. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
89%

30:

Az élelmiszerüzletek nyitvatartása létszükséglet, a tömegközlekedés nélkül az ápolók, bolti eladók, vagy más fontos ágazatok dolgozói nem jutnának el a munkába. A fodrászat nem ilyen. De amúgy szólok, hogy ilyen hozzáállással hiába mész fodrászhoz, nagyon messziről látszik így is rajtad, hogy igénytelen vagy.

2020. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 A kérdező kommentje:

"Míg a fodrász kesztyűvel ér hozzád, "


Múlt héten láttam a fodrászomat: nem volt rajta se kesztyű se maszk és kb. 2 cm-re állt a vendégtől.

2020. ápr. 3. 14:21
 38/86 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az én fodrászom kesztyűben maszkban volt

Kesztyű amugyis alap volt mindig amikor pl fest vegyszereket használ stb

2020. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
75%
Akkor térjünk már ki arra is, hogy mi ez a khib-@sz0tt nagy forgalom az elmúlt két napban az utakon, és a városokban? Két hete naponta kell járnom a kutyámmal kezelésre, napi több órán át ott vagyok. Nem csúcsidőben kocsikázom, mégis szinte dugó van a városban, és a városon kívül is baromi sok az autó. Ezek nyilván nem melóba igyekeznek egész nap. Nagyon feltűnő, hogy a múlt héthez, de még ezen hét hétfő-keddjéhez képest is milyen sokan jönnek-mennek most. Kérdem én, hova az anyjuk phics-ájáb@ mennek, amikor el van pofázva, hogy ne császkáljanak mindenhova, ahova nem muszáj. Vagy csak mindenki(akinek még van melója) megkapta a fizut, és az elmúlt két napban ismét rohamozza a boltokat? Tényleg azt akarják elérni ezzel, hogy a korlátozás tiltás legyen végül?
2020. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
25%

"De amúgy szólok, hogy ilyen hozzáállással hiába mész fodrászhoz, nagyon messziről látszik így is rajtad, hogy igénytelen vagy.

"


Tévedés, jól öltözött, ízléses, igényes vagyok, ami az átlagmagyarról nem mondható el. Nekem a jó kinézet igenis létfontosság. De ha csak annyin múlna, hogy tudnám, hogy a te életedbe kerülne, hogy jövő héten elmenjek fodrászhoz, nem hezitálnék rajta, mennék. 🙂

2020. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!