Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért? Ha a csapból is az...

Miért? Ha a csapból is az folyik, hogy MARADJ OTTHON, akkor miért vannak NYITVA A FODRÁSZOK? Ahol közvetlen kontaktus van?

Figyelt kérdés
Azt kérik, lehetőleg mindenki maradjon otthon, KERÜLJÜK A KÖZVETLEN KONTAKTUST, egy temetésen max 10 ember vegyen részt, a balatoni strandokat bezárták, a boltok bezárnak, de a FODRÁSZOK, ami NEM LÉTSZÜKSÉGLET, most is nyitva vannak, dolgoznak, stb. Ennek így mi értelme?
2020. ápr. 3. 11:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
Igen egyébként ti mit csinálnátok ha a teljes évi szabitokat is kivettétek már és a munkáltató ingyen nem fizet? Nekem kb 3 hét van még, demint írtam a többiek mennek. Holnap szerintem hamég beis jelentenék, hogy 70 százalékát állja az állam a bérnek ugyanúgy menni kéne dolgozni. Magyarán nem megpihennek a cégek, hanem tolják tivább, csak ugye ezzel akár plusz bevételhez jutnak a cégek.. így meg ez kinek is segítség? A munkaválaló ugyanúgy kilesz téve a vírusnak, a cég működik , hamég nemis 100 százalékon. Ha lesz olyan munkáltató és munkaválaló aki dobszó nélkül megy, sose lesz egység itt. Persze a dokikra, rendőrökre stb... nem értem ezeket.
2020. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
100%
3 hét szabid van még? Jó neked, huszonévesként 20-22 nap szabadsággal kell gazdálkodnom, amiből gondolom sejted, hogy a kényszerszabi nem keveset már elvitt.
2020. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:

Jelentem, ezen a héten is voltam közértben :D - és már nincs nyitva a fodrászom.


Ezzel szemben a hozzátartozómat csak berendelték dolgozni, jönnek a megrendelések - tehát BIZTOS, hogy jó pár fodrász dolgozik még.

2020. ápr. 7. 10:38
 84/86 A kérdező kommentje:

És itt van egy írás azoknak, akik szerint ez egy felfújt dolog:


[link]

2020. ápr. 7. 10:40
 85/86 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jokedvéből jár, az egyik rokonom fodrász mondta h ő megérti de valamiből élnie kell. Sokan muszajbol teszik ezt.
2020. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
Ez nem bizonyít s3mmit. Csak azt írja, hogy egy szkeptikus is belehalt. Azon felül azon vagyok, vigyázzuk.
2020. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!