Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a cég olyat vár el az...

Ha a cég olyat vár el az otthoni munkavégzéshez ami nekem nincs és nem is evidens hogy legyen, akkor nem kéne neki megvennie?

Figyelt kérdés

Gépen van otthon neten van és nyomtatóm van. De most kéne webcam mikrofon (online meeting) és scanner is.

Ezek nincsenek. És nem is evidens hogy valkainek ilyen van mert ugyan mi a francnak lenne nekem otthon scanner meg webcam.

Nem magától értetődő hogy a cég adja ezeket? Vagy mondja azt vegyem meg kérjek számlát és megadja az árát?


Nekem még okostelefonom sincs (és nem anyagi okokból nincs). Ez meg a másik nagy fejfájása a cégnek hogy viberhívás körhívás okostelefonon-de az nekem nincs és miért is lenne.

nekem aztán nem kell, a sima nokia butatelefonon is lehet telefonálni másra nekem meg nincs igényem.

A kérdés itt is ugyanaz. Ha a cégnek kell, oké-vegyen nekem.

Nem?


2020. ápr. 4. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Már megint te?

Akkor hozd el a cégtől, ha van. Amúgy ha nincs meg a feltétel, akkor elrendelheti, hogy járj be és onnan dolgozz. (én is azt teszem).

Amúgy meg köttesd ki a netet is, sőt add el a gépedet/laptopodat is 😁

2020. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Amúgy ha nincs meg a feltétel, akkor elrendelheti, hogy járj be és onnan dolgozz. „


Nem rendelheti el, mert a cég irodaépülete fizikailag is zárva. És ez megint nem az én döntésem. Oda be nem megy senki.

Ez megint a „mondjunk nagyon bölcset a helyezt ismerete nélkül“ c. történet.

2020. ápr. 4. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Jó munkát!
2020. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Akkor keress másik munkát, mert ha megunják, hogy mindenre van kifogásod, úgyis kipenderítenek.
2020. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A válaszolók ennél a kérdésnél valamiféle rosszindulat - gombát ettek?
2020. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jogos a kérdés és igazad van, de itt biztosan nem tudunk neked segíteni a támogatáson kívül....
2020. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cég nem várhatna el olyan otthoni munkát, amihez nincsenek meg az eszközeid. Az én fiam is home office-ban dolgozik és bár van saját laptopja és okostelefonja, a cég mégis biztosította neki mindkettőt. Nyomtatója nincs, ezért azt úgy oldják meg, hogy elküldi e-mailben a nyomtatni valót mellékletben és bent valaki kinyomtatja, de náluk azért vannak akik bejárnak, tehát ez megoldható.
2020. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!