Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet csinálni egy idióta...

Mit lehet csinálni egy idióta kollégával?

Figyelt kérdés

5 fős kis cégben dolgozunk, még mindig van forgalom, nyitva tudunk lenni. Kiosztásra került mindenkinek szájmaszk, gumikesztyű, többféle vitamin. A Főnök azt kérte, hogy az ügyfeleket már csak az ablakon keresztül szolgáljuk ki, maszkban és kesztyűben.

Mindenki felfogta értelmesen, hogy elsősorban saját magunk védelme érdekben fontosak ezek az intézkedések. De ez az idióta nem, és nem tudom már, mivel lehetne hatni rá. Ő azt hirdeti és híreszteli mindenkinek, hogy elsők között akarja elkapni a koronavírust, hogy neki még jusson lélegeztetőgép (50 felett van, ő már valószínűleg most se kapna, hanem csak félretolnák egy sarokba). Szóval míg mindenki más rendszeresen mossa a kezét, próbál odafigyelni, ez a barom direkt nem mos már kezet se, fogdossa a beérkező árut, kézmosás nélkül nyúlkál mindenhez.

Mit lehet csinálni egy ilyen emberrel? Hogyan lehetne rá hatni?


Vírushisztis kommentek nem érdekelnek.



2020. ápr. 8. 08:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bitos vagyok benne, hogy nem kamu. Sok a paraszt , öntudatos ember.
2020. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: És mivel magyarázod azokat, amiket írtam?
2020. ápr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor kell gondolom kéznél van a maszkja. Hidd el a kamu kérdést fel lehet ismerni. Ez szrintem nemaz.
2020. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
17%
13: Akkor meg a kérdező és kollégái együgyű fogyatékosok, hogy nem jelentik a főnöknek.
2020. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!