Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office: ennyire evidens...

Home office: ennyire evidens lenne hogy van otthon nyomtató és scanner is? Meg se kérdezik van-e csak csináld ahogy tudod?

Figyelt kérdés

A cégnél sose volt home office még alkalomszerűen se, most lett.

És meg se kérdezik kinek milyen eszközei vannak otthon csak ömlesztik a feladatot és oldd meg ahogy akarod.

mert az hogy számítógép és net van az alap (bár épp egy borsodi faluban ezt lehet másképp gondolnák, merrt van ahol még áram sincs nem internet).


De megkérdezem: a nyomtató és scanner is alap hogy legyen mindenkinél?

Mert meg se kérdezik van-e csak nyomtassak ki ma 100 oldalt holnap másik 100at ezt scenneljem be azt scenneljem be...

de miért alap hogy van otthon nyomtató és scanner?


Uis nekem nem volt úgy kellett kölcsönkérnem és kérdés ki fizeti majd a papírt és a tonert, mert a nyomtatás nem olcsó ám, egy toner 10.000 ft és pikkpakk elfogy ha napi 100 oldalak jönnek ki! ezt ki fogja kifizetni????


2020. ápr. 10. 09:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20: Most itt a Húsvét. Képzelem, hogy miket fog majd jövő hét elején csinálni az aberrált alkoholista főnöke. Úgy berúgik, hogy elfelejti, hogy már 1 hónapja zárva a munkahely, odamászik, majd végighívogat minden dolgozót, hogy miért nincs bent senki, úgy ki fog rúgni mindenkit, mint a s*art. Nem irigylem.
2020. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Munkahelyet kell váltani. Menj pl. alapítványi iskolába. Azt hallottam, hogy egész jó körülmények vannak.
2020. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én az alapítványi iskolába takarítok, pedig tanár vagyok, de be kell járni takarítani. Tisztító szereket itthonról visszük, mert nincs az iskolának rá pénze. Soha nem is volt. Fizetést már 5 hónapja nem kaptam, csak hébe hóba utalgatnak 5-10-20 ezer forintokat. Az igazgató is bejár, a portást kirúgta, most ő ül a fülkében és folyamatosan iszik és ordítozik, majd nap végén jön érte egy Mercédesz taxi és ő négykézláb bemászik.
2020. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23: És a diákoknak tart online videóoktatást? Képzelem, milyen jól szórakozhatnak. :)
2020. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
a #maraggyotthon az ilyen
2020. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Miért minket kérdezel, miért nem a munkaadódat???

Kérjél scannert és nyomtatót tőlük h el tudd végezni. A cég nem követelheti rajtad h legyen scannered meg nyomtatód, tonered, ez az ő költsége kell h legyen, ez alap.

2020. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26: De az ő alkoholista, zsarnok, smucig, félisten főnöke nem fog venni. Vagy megveszi ő magának, hogy dolgozhasson, vagy pedig azonnal repül. Mégis mit lehetne várni egy olyan főnöktől, aki az életmentő műtéten frissen átesett kollégát felhívja a kórházban, hogy azonnal induljon befele dolgozni, különben ki van rúgva, de tüstént, les**rja, mit mondanak az orvosok?
2020. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én letagadtam hogy van és kész. Van kollegám aki nem tagadta le és neki kell nyomtatni, de mindig sír a szája. Én itthonról rácsatlakoztam a benti nyomtatóra és ha kell vmi, akkor oda nyomtatok. Mondtam neki csinálja ezt, de nem mert neki nem engedte meg a főnököm. Sajnos akit ki lehet használni, azt ki is használják.
2020. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!