Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltok a lusta...

Ti mit csináltok a lusta kollégákkal?

Figyelt kérdés
Az a baj a főnökség nem szól semmit így ha ő nem akarja felérni ésszel,hogy lehetne csinálni valamit nekem nincs beleszólásom sajnos.
2020. ápr. 10. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem nekem kell helyette dolgozni addig nem érdekel.
2020. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet így is nézni,jó álláspont,de kilehetne venni a részét a munkából könnyebb lenne mindenkinek.
2020. ápr. 10. 10:27
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Mit csináljak? Ha engem akadályoz, pl várnom kell rá, akkor mondom neki, vagy a nagy főnöknek. Amúgy a közvetlen főnök is egy igazi lumpen, lusta kóró, helyette is mindent mi csinálunk.

Van, hogy más is lustának tart engem, amit kell megcsinálok, határidőre, illetve ha tudom, hogy más számít rá, stb, amúgy meg sz,,rok bele az egészbe. (Igen, tudom, jó pénzért dolgozom, csak sz,,r helyen, de most még a pénz része fontosabb).

2020. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Mint az elso, amig nem nekem gyujti meg a bajom...

Es pontosan milyen munkabol kellene kivegye a reszet? Kozossegert? Mas helyett?

2020. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es nem,de van ott mindig mit csinálni nem youtube videókat nézni,zenét hallgatni ameddig más a számítógépen dolgozik két honapja van ott és nem tanulta meg a programot használni ami nem egy nehéz dolog
2020. ápr. 10. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

NEKED semmi közöd és semmi beleszólásod abba, hogy a munkatárs mit csinál és mit nem, mert nem vagy a felettese.

Egyedül akkor reklamálhatsz, ha a te munkádat akadályozza, akkor szólsz a fönöknek.

2020. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csapatmunka azt jelenti, hogy én csinálok mindent, szval átérzem.
2020. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg engem nem hátráltat a lustasága addig nem érdekel.
2020. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os:épp az,hogy zavarja amikor adminisztrálok és mellettem a youtube-ot döngeti,parodiákat néz és vihog.Senki nem tiltja,hogy elvégezze az adminisztrációt minden munkás csinál mindent a cégnél kivéve őt...
2020. ápr. 10. 12:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, hogy mit csinál. Ha engem zavar a hangoskodása akkor rászólnék.
2020. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!