Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csináltok a lusta...

Ti mit csináltok a lusta kollégákkal?

Figyelt kérdés
Az a baj a főnökség nem szól semmit így ha ő nem akarja felérni ésszel,hogy lehetne csinálni valamit nekem nincs beleszólásom sajnos.
2020. ápr. 10. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

sajnos, amíg a munka el van valaki által végezve, addig a legtöbb főnök nem törődik az ilyenekkel. az én főnököm pl. olyan, mintha nem is létezne: nincs jelen a feladatoknál, nem dicsér, nem fenyít senkit, amúgy is alig látjuk(nem mintha hiányozna). ha viszont a munka nincs elvégezve senki által, akkor egyből tudnak ugatni, persze legfőképp olyanoknak akiknek alapból semmi közük a dologhoz, viszont képesek lettek volna elvégezni azt a munkát is. persze a saját munkájukon mellett:)

nem ma kezdtem dolgozni, talán eddig 1 főnökömre mondhatom, hogy tiszteletet érdemel.

2020. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a kérdésben odáig jutottam,hogy összevesztem a főnökkel.Megmondtam neki,hogy fel kellene venni embert végre,hát szegénykémnek nagyon nem tetszett.Be lett kamuzva,hogy senki nem jelentkezik az állásra,még minket dolgozókat teremtettek le,hogy szerezzünk jobb embert ha tudunk.Akkor már többen panaszkodtak rá.Közben lósz4rt,meg sem volt hirdetve az állás.Az egyik kisfőnök elárulta,de amúgy is átlátszó volt a dolog,csak mindenkit hülyére vett a főnök.

Tisztában volt a helyzettel,hogy sz4rt se csinál a kollégánk,ráadásul reggel egy órával később jön be.A kollégának is mondtam szépen,hogy nem azért járok be,hogy helyette dolgozzak,megvan nekem is a feladatom.Sajnos nem sokat tudsz tenni,ha a főnök sz4rik bele.Nekem semmit nem sikerült elérni.

2020. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen,neki így is jó,az a gond...de majd ha felszaporodik a munka rákérdezek,hogy nem akar-e olyan valakit felvenni aki szeret dolgozni is...már néhányszor bennem volt,hogy megkérdezem
2020. ápr. 12. 09:12
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a kolléga egy szerethető ember lenne ha nem kellene vele együtt dolgozni...csak sajnos egy lusta lajhár és a bosszantó hogy ez nem egy rossz munkahely és hány ember örülne ha lenne jó munkája ő meg alug várja hogy külföldre húzzon cdak betett most a korona...de ameddig ezt a munkát csinálja bele id kellene,hogy adja magát vagy ha annyira unalmas neki adja át a lehetőséget másnak
2020. ápr. 13. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!