Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnöknő a rólam készült...

Ha a főnöknő a rólam készült személyes képekből egyet se tervez feltenni a firma web oldalára az azt jelenti nem tervez velem hosszútávra?

Figyelt kérdés
A közös képet felrakja,de láttam kiről melyik képeket tervezi feltenni kiírta egy papírra a nevem egyiken se szerepel. A személyes képekből se választott rólam meg azokból sem ahol a munkafolyamat közben fényképeztek.A kollégákról viszont igen.Van sok ilyen "apróság"ami elgondolkodtat pedig nem tettem semmit.Ha tanulni akarok valamit sokszor letöri a szárnyaimat.

2020. jan. 13. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Fiatal és szép nő vagy?

Mert lehet féltékeny a banya.

2020. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Vagy csak simán csúnya vagy. :D
2020. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok :-) annyit mondott komoly vagyok a képeken,a fotós mondta olyan legyek mint az útlevél képen.Ha a személyes képekből nem is tett fel bár volt ott ami nem volt a rossz a munkafolyamatot ábrázoló képekből tehetett volna fel azok távoli képek. Ha már minden munkásról rak fel.De az is lehet még nem fejezte be a listát. Amint említettem vannak más apró dolgok is a kezdetektől amik elgondolkodtattak.Talán csak azért vett fel mert kellett elegendő számú munkás hogy megnyissa a céget. Van két honoraris munkás állandó munkaviszony mellett meg még 3an vagyunk és csak az én szerződésem szól 3hónapra ami nem tudom hosszabbítva lesz-e.
2020. jan. 13. 07:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így már esélyes hogy a három hónap letelte után elköszönnek tőled. Szerintem a biztonság kedvéért kezdj el munkahelyet nézni.
2020. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es így gondolom én is.Lehet nem jól latom de nagyon ez az érzésem.A közös képre feltesznek de a szélén vagyok így le is vághatnak. Vannak más cégek is ahol a régi munkások rajta vannak a közös képen. A fényképész kérdezte a főnöknőt amikor ő átnézte a képeket,hogy készítsen-e még képeket kell-e ismételni ő azt mondta nem.A nyolc képemből azért volt ami jó lett volna. Nem is a kép a gond hanem ezek szerint ha én kell,tanuljak valamit nem fontos van rá idő a válasz a többiekkel úgy látom nem teljesen ilyen.Rám apróságokat bíz.Nincs is sok munka lehet le akarja építeni a kollektívát kicsit vagy engem nem lát az egészben,nem tudom mi a gond.
2020. jan. 13. 10:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Másrészt viszont kedves,korrekt velem a főnöknő. Általában vele dolgozom a váltást.
2020. jan. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!