Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg van, aki szereti a...

Tényleg van, aki szereti a munkáját? Ha igen, mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Most néztem a Hivatali patkányok című filmet és egy az egyben tipikus a munkahelyi hangulat, a főhős munkához való hozzáállása pedig az enyémmel egyezik.
2020. ápr. 19. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Informatikus szerintem nincs is olyan, aki utálná a munkáját.
2020. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem a munkámat. Azon az osztályon dolgozom ahova szerettem volna kerülni. Minden úgy történik ahogy elterveztem. Mondjuk most a virus felül írt egy pár dolgot, de ez van. Ápoló vagyok.
2020. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem, karriert is építek, középvezető vagyok az autóiparban
2020. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Mérlegképes könyvelő vagyok. Magam osztom be az időmet, ha akarom home office-ban dolgozom, ha akarom bemegyek az irodába. Ha épp nem vágyom társaságra vagy csendet szeretnék, akkor itthonról ez megoldható. Nyugis, nincs stressz stb.
2020. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sofőr vagyok. Szeretem, mert a magam ura vagyok, nem kell a többi kollégához alkalmazkodnom, mások helyett dolgoznom. Nem kell egy irodában ücsörögnöm 8 órán át, de megszakadni sem kell.
2020. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Régésztechnikus vagyok. Imádom csinálni, gimis korom óta ez volt az álmom, nagy árat fizettem azért, hogy most ezt csinálhassam, de így visszanézve megtérült a sok fáradozás. A fizetés mondjuk lehetne jobb, de hát semmi nem lehet tökéletes, nemde?
2020. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálatos vagyok, szeretem. A kollégák jófejek, a beosztás rugalmas, a fizetés jó, az iroda jól felszerelt. Viszont nem ebben képzelem el hosszú távon magam, így tanulok, és hamarosan váltani fogok.
2020. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Igen, pilóta vagyok. A munka számomra hobbi is. Csak nem a jelenlegi helyzetben... :/
2020. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!