Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökök többsége miért...

A főnökök többsége miért idegbeteg?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert őt veszik elő ha nincs meg az elvárt meló, ha tehet róla ha nem, aki fölötte van az már nem ereszkedik le a pórnép szintjére.
2020. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Mert vagy az ő pénze van benne a bulinak az alapban, vagy neki is van egy főnöke, és őt vennék elő ha nincs valami meg, és ő vállal igazi kockázatot. Neki otthon is van mindig meló, nem csak hazamegy, és nézi a pénzhalmokat.
2020. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5 munkahelyen voltam, sosem a főnökkel volt bajom. Lehet, hogy csak szerencse, de akkor megyek lottózni.
2020. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2


Na jó de azt tudják, hogy azáltal más emberek idegeit is tönkre teszik. Mindenkiét akivel kommunikálnak?


Vagy ez a rész annyira nem érdekli őket?

2020. ápr. 21. 12:19
 5/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Ők is emberek, csak.

Illetve, van jó főnök, meg rossz. Ez ennyire egyszerű.

De a főnök azért főnök, mert sokkal erősebb a személyisége, mint egy beosztotté. Sokszor ők ezen nem agyalnak.

2020. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1: Dolgoztam én már olyan helyen (kínai étterem), ahol a főnök az egész hóbelevancnak a tulajdonosa volt, mégis idegbeteg volt. Pedig luxusautó, meg évi háromszor-négyszeri Kínába látogatás (plusz még legalább egy Európán kívüli ország per év) megvolt neki. Ha valaki véletlen eltört egy tányért, jött oda pattogni, hogy tudjuk-e milyen sokba kerül.
2020. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6


Van egy olyan benyomásom, hogy főnöknek lenni nem elég erősnek lenni hanem gazembernek is kell valamennyire lenned. Ha nem félnek az emberek tőled akkor nem is fogják komolyan venni a munkát. Legalábbis sok főnök ezt gondolja.


Pedig én direkt keresztbe teszek egy ilyen semmi állat emberbek, direkt nem csinálom meg lelkiismeretesen a munkát mert úgysem érdemli meg. Kisistennek képzelik magukat csak mert munkát adnak neked. Azt gondolják, hogy hódolattal tartozol nekik. Utálatos egy dolog alkalmazottnak lenni. Mintha jobbágy lennél

2020. ápr. 21. 12:55
 8/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%

"Pedig én direkt keresztbe teszek egy ilyen semmi állat emberbek, direkt nem csinálom meg lelkiismeretesen a munkát mert úgysem érdemli meg." Aztán meg csodálkozol ha kibacnak, vagy még ajánlást se kapsz.

Illetve, azért, ne lepődj meg, gondolom valami nagyon csicska melót végzel, a vezetőség kb a te értelmi szintedre optimalizálta a dolgokat, ennyit is várnak el a magadfajtától.

2020. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7: Nem tudom. Ha én főnökké válnék, engem inkább az motiválna, hogy szeressenek bejárni dolgozni, ha belépek a helység ajtaján, ahol a munka folyik, ne az legyen, hogy összerezzennek, és még levegőt is óvatosan vesznek. Persze, ha valaki visszaélne a nagylelkűségemmel, azt megtorolnám, ahogy azt kell, ha szükséges, elbocsátással. De annak nem látnám értelmét, hogy egyfajta diktátorrá avanzsáljam magamat a szemükben. Mert így valószínű, hogy aki csak teheti, amilyen hamar, dobbantani fog.
2020. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8


A feltételezésed hamis.


Bármilyen közepes vállalkozáshoz mész elengedhetetlenül találsz irodai részleget is ahonnan adminisztrálják a céget, és ahová diplomás emberek de legalábbis szellemi munkavégzésre alkalmas emberek szükségesek.

Nem, nem disznóólat takarítok ha erre gondoltál, adminisztratív tevékenységet végzek.


De a feltételezéseid miatt még csak magyarázatot sem érdemelnél.

2020. ápr. 21. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!