Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám ezt kibírni?

Hogyan tudnám ezt kibírni?

Figyelt kérdés
A koronavírus miatt hatalmas káosz van a munkahelyemen. Kereskedelemben dolgozom. Nagyon nagy a nyomás rajtam. A főnököm teljesen megőrült. Kihasznál minket és mindenért elővesz illetve kiabál velünk. Terrorban tart minket. Lépten nyomon mindenkit elkap és kapjuk az ívet. Teljesen ki vagyok készülve. Sajnos esély sincs most hogy munkahelyet váltsak. Így ez marad most. Nem tudom hogy bírjam ki a folyamatos lelki terrort amit használ ránk azért hogy sakkban tartson minket. Gondolkodtam hogy nyugtatót kezdek el szedni. Teljes félelemben vagyunk mindnyájan. Sokszor eszembe jut hogy inkább felmondok aztán lesz ami lesz de ezt így nem bírom sokáig már elviselni. Mit lehet ilyenkor tenni?
2020. ápr. 21. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Eloszor is: kezdj el keresni masik munkahelyet, a kereskedelemben most keresnek embert mindenhova. Masodszor pedig en is kereskedelemben dolgozok es nalunk szerencsere mar lecsengett ez a koronavirus laz, de itt is elkezdte a fonok ezt a ki lesz kirugva dumat (keves a bevetel a virus miatt). Szerintem egyaltalan ne torodj vele, ugyis csak fenyegetozik. En is pont lexarom, tudom, h nem en dolgozok rosszul csak o a hulye.
2020. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!