Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi értelme van a főnöknek...

Mennyi értelme van a főnöknek reklamálni az ismerősére, hogy nem végzi a munkáját?

Figyelt kérdés
Látja ő is...arra gondoltam megmondani neki ha a másik nem végzi a munkáját én sem fogom és momentalisan felmondok,de akkor tényleg nem lesz senki aki végezni fogja rajta kívül mert ez ugyan egy ceruzát se fogna meg néha még akkor se ha mondják neki.Elveszi a motivációmat,a látvány amikor nem csinál semmit iszonyt vált ki belőlem ráadásul az első körben van fizetve.És kell az ilyen munkás a céghez...
2020. ápr. 26. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Senki sem pótolhatatlan. Ha vállalod az esetleges negatív következményét a véleményednek, akkor hajrá.
2020. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vállalom,ha tarthatatlan lesz a helyzet.
2020. ápr. 26. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked attól rosszabb a helyzeted, ha ő nem dolgozik? Csapatban kell dolgozni vele? Ha nem, akkor szerintem ne foglalkozz ezzel és ne mondj fel, ha egyébként minden oké. Minden munkahelyen, legalábbis a nagy részén megvannak a kedvencek, akikre más szabályok vonatkoznak, ezt el kell fogadnod...
2020. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,de annak tolja ki a fizetését a határidő végére aki dolgozik...egy ilyen mamlasz meg megkapja.

Nem dolgozunk csapatban de nem fair hogy ni dolgozunk ő meg ott lazul,vihog ne már más csináljon mindent

2020. ápr. 26. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!