Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ennyire sokan tudnak...

Ha ennyire sokan tudnak otthonról teljes értékű munkát csinálni, akkor eddig mi értelme volt bejárni?

Figyelt kérdés

Nyilván sok olyan meló van aki nem tud így dolgozni,pl az orvos nem tud telepátiával műteni,ahogy a pincér sem felszolgálni.

De sok papírmelós aki nem végez gyakorlati munkát,meg nem is ügyfelezik,azok ha itthonról teljes értékű munkával tudnak szolgálni,akkor máskor mi a francnak mennek hajnalba például dolgozni?Mi az értelme?



2020. ápr. 14. 12:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

Erről regényeket lehet írni. Vannak a távmunkának is negatívumai.

De talán annyi, hogy évtizedes lemaradásban vagyunk a fejlett országokhoz képest, így lassabban jutnak el ide a modern munkaszervezési módszerek. Valamint van erős bizalmatlanság is.

2020. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Ezek után lesznek cégek akik csak így foglalkoztatnak mjd irodistákat. Kisebb irodát kell mjd bérelni kevesebb rezsivel. Ez egy elég 💩 szituáció de, lesz ennek pozitív vonzata is.

Teszt üzemmód :)

2020. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

"akkor máskor mi a francnak mennek hajnalba például dolgozni"


Nem mennek hajnalban, mivel általában reggel 8-9 a munkakezdésük ideje.

2020. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb esetben legfeljebb annyi mondható el, hogy valamilyen szinten így is tudnak munkát végezni emberek, a teljes értékű munkától ez azért sokszor nagyon messze van.

Másrészről ezek pont nem azok a munkák ahol hajnalban megy dolgozni az ember, szóval még csak ez a része sem igaz a problémának.

2020. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
#3 és mennyire vagány, hogy 8-9-re bemész és 4-5-kor jössz ki? Az egész napod el van tolva(főleg télen). Ennél még a 6-ra járás is jobb szerintem.
2020. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Én eddig is sokat dolgoztam itthonról, produktívabb vagyok, ha nem kell bemennem az irodába, a célom a teljes távmunka. A cégeknek szerintem most ki fog nyílni a szemük, hogy így is lehet és hogy így is produktívak tudnak lenni az emberek, így is mérhető a teljesítményük, így remélem ez sokkal szélesebb körben elterjed, mindenki jól jár vele.
2020. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Én személy szerint az összes feladatomat el tudnám végezni otthonról, megvan hozzá minden. Csak gépen dolgozok, papírokhoz nem nyúlok. Fix feladataim vannak, tehát amiatt se kellene aggódni, hogy otthonról nem dolgoznék meg a pénzemért. Ehhez képest még most is minden nap reggel hétre járok dolgozni, és itt ülök 8 órát, két héten belül pedig reggel hatra fogok járni és 10 órát fogok itt ülni tök feleslegesen.


Hogy ezt mivel indokolja a munkáltató? Semmivel. Jönni kell, és kész. Mert a főnök főnöke (aki egyébként már február óta otthonról dolgozik) azt mondta.

2020. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

Mert ha nincs ott a macska, akkor cincognak az egerek.


Magyaran mondva a homeoffice csak kenyszermegoldas, sokan nem vegzik a munkajukat rendesen, ergo visszaelnek a lehetoseggel. Ezt a vezetes nem annyira kedveli.

2020. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

"#3 és mennyire vagány, hogy 8-9-re bemész és 4-5-kor jössz ki? Az egész napod el van tolva(főleg télen). Ennél még a 6-ra járás is jobb szerintem."


Nekem jó a 8-9-kor kezdés. Bőven kialszom magam, nem kell korán feküdjek. Inkább ez, mint hajnalok hajnalán valami szar gyárba kezdeni.

2020. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Minket a cégtulajdonosok nem engednek otthonról dolgozni.
2020. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!