Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek hogy vált be a home...

Nektek hogy vált be a home office?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Imádom, tökéletes. Bárcsak örökké tartana.

Ugyanakkor kelek, amikor szoktam általában, viszont ahelyett hogy készülődnék, rohannék a vonathoz és utaznék egy csomót, helyette ugyanazt a 2 órát tölthetem azzal, hogy jógázok, kényelmesen megreggelizek, teázok, átfutom a híreket. Végül még korábban is szoktam elkezdeni a munkát, mint általában. (Cserébe az ebédszünetemet kicsit hosszabbra veszem, mint az irodában.)

Utána ugyanúgy dolgozok mint bent, nem sok változás van, esetleg annyi hogy itthon sokkal csendesebb, kellemesebb, nyugodtabb a légkör, jobban tudok koncentrálni.

Délután is rá tudok húzni könnyedén a munkaidőmre ha úgy alakul, nem kell sietnem hogy elérjem a vonatom haza. Utána pedig még van időm netezgetni, megint sportolni egy picit, esetleg süttetni magam a kertben, mire egyáltalán annyi lesz az idő hogy hazaérnék normál esetben.

Egyre kevésbé értem, hogy "békeidőben" mire jó egyáltalán, hogy be kell menni fizikailag/földrajzilag a munkahelyre...

2020. máj. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
18-tól megszűnik
2020. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

6 - 6,5 helyett 7,5 - 8 órákat alszom.


Felülről ugyan normális pólót veszek, de melltartót már nem mindig, alulról mackónadrág.

Ha rendelek, onnan, ahonnan akarok és akkor, amikor akarok, nem kell sorbanállni a gagyi kajáldában.

Az erkélyen ebédelek csendben, nyugodtan.

A munkakörnyezetet is én alakítom: friss levegő, fény mennyisége, hőmérséklet.

Meg nekem heti 42-43 óra emberek között lét plusz a tömegközlekedés sok emberekből. Én ilyen vagyok. Pl nagy családot se szeretnék, sőt, gyereket se!


Heti 3 órát sportolok. Akár egy nap 15-20 percet, ha épp arra van időm. Normális esetben a villamoson zötykölődnék ebben az időben.


Sokan mennek kis sétára az irodaház körül vagy még a vízivásból is szünetet csinálnak. Én ezt locsolásra használom fel.


Olyan is volt, hogy du 4-kor futni mentem és utána még dolgoztam egy 1,5 órácskát.

2020. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már évekkel ezelőtt rájöhettek vna a munkáltatók, hogy így sokkal hatekonyabbak a dolgozók
2020. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%
#14 Nálunk bsztak dolgozni a home office-os dolgozók, így rengeteg munka gyűlt fel.
2020. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!